Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nejtěžší hry na Amize

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Nejtěžší hry na Amize

    Jo! To je TA HRA! Videl jsem ji na automatech, ale nikdy jsem ji nehral, protoze nebyly korunky. Jen jsem zavistive slintal za zada druhych. Jedna z her, ktera ji byla dost pobna byla hra North Star na Zx. Dal jsem ji nekolikrat na jeden zivot do konce. Pecka. (Predchazelo mnoho treninku)
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    Komentovat


      #17
      O: Nejtěžší hry na Amize

      Ghosts n Goblins jsem nedohrál už na spectru, pak ani na c64 a ani na amize..

      Jinak, CF2 mi přišel místy ještě těžší než CF. Tam bylo mračno misí, kdy se s vojáky muselo uhejbal hned od načtení mise, protože po nich rovnou střílely tanky. Naštěstí mi přišel o dost odfláklejší, tak jsem neměl nutkání to dohrát..

      @lisiak: tam někde právě začíná výrazně přituhovat... a hlavně, některý fáze se snad ani nedají naučit a musíš je projít se štěstím, což je celkem problém, když se mise skládá třeba z pěti fází a ty můžeš ukládat jen na konci mise. Docela brutus
      Naposledy upravil kunilingus; 17.12.2017, 19:34:07.
      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

      Komentovat


        #18
        O: Nejtěžší hry na Amize

        Kde co, ale tohle by chtělo oddělený thread.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #19
          O: Nejtěžší hry na Amize

          Tady je vlákno o dohraných hrách. příspěvky jsem přesunul.
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            O: Nejtěžší hry na Amize

            Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
            Hrozne se me libi z automatu hra Rygar. Je na Amcu verze?
            vo vyvoji

            New stuff I've noticed: the timeout guy/floating head comes at 0:27 of video, and the stage clear room with the awesome stage clear music which was so memora...
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #21
              O: Nejtěžší hry na Amize

              JJ, vzpominam si na ty zvuky z teto hry: pu pu ja ja)
              Asi uz se bavime hodne mimo vlakno.
              Naposledy upravil Marwin; 18.12.2017, 22:06:58.
              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

              Komentovat


                #22
                O: Nejtěžší hry na Amize

                Ten Rygar má docela příjemnej zvuk, teda dokud tam kdoví proč nezačne hrát ta hlasitá hudba
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #23
                  O: Nejtěžší hry na Amize

                  Za mne Kunilingusem zminovany Walker... Neuveritelna rezba, ale tezky jaxvine. A Project X samozrejme, ktery jsem s maximalnim vysilenim dohral do konce 2heho levelu na easy...
                  Naposledy upravil looke; 24.12.2017, 12:52:25.
                  PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X