Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nejtěžší hry na Amize

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nejtěžší hry na Amize

    Tady je video s 20 nejtěžšími hrami na Amize
    Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.

    Myslím si, že tam nemá co dělat např. Chaos Engine, Alien Breed 2, Dungeon Master, R-Type. Co považujete za nejtěžší hry?
    I love Amiga

    #2
    O: Nejtěžší hry na Amize

    Zdzisław bohater galaktyki 3D
    Panda Libor

    Komentovat


      #3
      O: Nejtěžší hry na Amize

      Z těch áčkových Cannon Fodder, kterýho jsem nakonec na prahu smrti dohrál, a Walker, kterýho ani hovno
      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

      Komentovat


        #4
        O: Nejtěžší hry na Amize

        Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
        Z těch áčkových Cannon Fodder, kterýho jsem nakonec na prahu smrti dohrál, a Walker, kterýho ani hovno
        Nedohrál jsem zas tolik her, ale Cannon Foddera jo. A co dohraju, to asi nebude těžká hra, jinak bych to nemohl dát .
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #5
          O: Nejtěžší hry na Amize

          Hele, já bejval celkem hráč, ale u některých misí CF jsem se zapotil jako u máločeho.
          Takže se nepodceňuj, zjevně seš talent, a je jen škoda, že tě včas neobjevili číňani!

          PS: možná by to bylo lehčí, kdybych se nesnažil ušetřit joolse až do finále
          Naposledy upravil kunilingus; 15.07.2017, 19:51:47.
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat


            #6
            O: Nejtěžší hry na Amize

            Toho bych tam nechal tak 5 her. Neni to moc doby vyber.

            Komentovat


              #7
              O: Nejtěžší hry na Amize

              Cadavera na něj.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                O: Nejtěžší hry na Amize

                Neodolal jsem a zkouším Cannon Fodder, pochopitelně ve WinUAE (save states ZATÍM jen mezi fázema).
                I tak je to kurva těžký. Vůbec si neumím představit, že bych to hrál naostro na amize.... jako dítě jsem musel bejt řádnej tvrďák

                Mimochodem, poslední dva světy v Chaos Engine (alespoň ve dvou hráčích) taky nejsou žádná brnkačka
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #9
                  O: Nejtěžší hry na Amize

                  Ja jsem teda na Amize dohral snad jen Roger Rabbit in Hare Raising Havoc a jinak u ostatnich her obvykle koncim v prvni urovni. Ta moje motorika je nejaka divna . Proto dohrani cehokoliv u me vzbuzuje neskutecny respekt.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Nejtěžší hry na Amize

                    Jo,jo, jsem na tom podobně, proto raději hraju deskové hry.
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: Nejtěžší hry na Amize

                      Lisiak4: Cannon foddera jsem driv docela hral, ale konec ... v nedohlednu.
                      Ale Chaos engine jsem udelal.
                      Obe hry hodne chytlave!!!
                      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                      Komentovat


                        #12
                        O: Nejtěžší hry na Amize

                        Cannon fodder jsem dohrál, ale bylo to fakt těžké - hlavně mise Jeep Jump a Bang Bang You Are Dead mi teda utkvěly v paměti. Tisíckrát Load / Save...
                        Ale těžký hry jsou třeba Ghosts n Goblins, nebo Fire and Brimstone.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          O: Nejtěžší hry na Amize

                          Tak se omlouvám za mystifikaci. Po tom co se zde začalo psát, že je Cannon Fodder těžký, jsem začal pátrat podle videí kam jsme se to vlastně dostal. Vidím to na půlku, tedy na misi 12 ) Ale i to u sebe považuji s mým hráčským talentem za dobrý úspěch .
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #14
                            O: Nejtěžší hry na Amize

                            Tak to jsem se dostal v Cannonu dal .
                            A Ghosts n goblins jsem hral jen chvilinku, uz vim co si nastrkam na gotec.
                            Hrozne se me libi z automatu hra Rygar. Je na Amcu verze?
                            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                            Komentovat


                              #15
                              O: Nejtěžší hry na Amize

                              Není. Ale už 4 roky se na EAB diskutuje o tom, jestli je nebo není možné jí na Amigu portnout
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X