Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ghost in The Machine 68k

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ghost in The Machine 68k

    vím zcela a naprosto jistě, že jsem tohle demo viděl na své tehdejší amize s 040\40. Pamatuji si, že tam byly dva exáče. pro PPC a 68k amigy. CUkalo mi to jako sviň, ale jelo to.

    demo for Amiga AGA / Amiga PPC/RTG, 1st at Gravity 1997


    a určitě to bylo z Amiga review CD, protože sem tehdá jiný zdroj neměl. Tedka se mi to nedaří nikde najít

    #2
    O: Ghost in The Machine 68k

    tak to asi mam

    Description, credits for and screenshots of Ghost In The Machine, with download links for music and demo files.


    ale na pouetu ani na aminetu to není

    Komentovat


      #3
      O: Ghost in The Machine 68k

      ty si asi tiez srandista, hned v prvom prispevku das odkaz na demo a pises ze to nemozes naist...

      ved v tom tvojom odkaze (pouet) su linky aj na PPC aj na 68k verziu a ta 68k verzia dokonca z aminetu...
      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

      Komentovat


        #4
        O: Ghost in The Machine 68k

        no tak to teda . . fakt mi hrabe

        Komentovat


          #5
          O: Ghost in The Machine 68k

          Ty jo, to neni uplne spatny!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Ghost in The Machine 68k

            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
            Ty jo, to neni uplne spatny!
            mají ještě "pokračování", přijde mi to jako druhý díl toho dema. Asi je známější, jmenuje se to Everythink Dies.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X