Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Podložka pod myš

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Podložka pod myš

    Přišla mi objednaná podložka pod myš, kterou nabízel Chris Wilkins za 15 liber v kickstarterové kampani ke knize "The story of the Commodore Amiga in pixels". Musím říct, že je parádní. Má látkový povrch, je i vysoká a ideální pro optické myši. Měl tam více Amiga motivů. Občas prodává přebytky na svém webu, takže neváhejte.
    A company dedicated to bringing you high quality retro books - a unique selling point of our books is that they include memoirs from those who created the games.
    Přiložené soubory
    I love Amiga

    #2
    O: Podložka pod myš

    Kolik je libra? 36,-? nevim no.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Podložka pod myš

      No posílal to zvlášť, takže i včetně poštovného.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Podložka pod myš

        Když jsem poprvé asi před 30 lety viděl myš, jezdila po velký bílý papírový krabici. Myslel jsem, že je vevnitř extrémně složitý a hlavně drahý zařízení, který dokáže lokalizovat umístění myši. Nebyl jsem daleko od pravdy, tohle je důkaz
        Naposledy upravil kunilingus; 18.09.2017, 19:43:24.
        Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

        Komentovat


          #5
          O: Podložka pod myš

          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Kolik je libra? 36,-? nevim no.
          cca 30,-
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #6
            O: Podložka pod myš

            Nakoupil jsem pro sebe a pár známých podložky pod myš na eshopu https://www.rhayadercomputers.co.uk/ a jsou fakt kvalitní a levnější než z ebay. Mají látkový povrch a jsou dost tlusté. Myslím, že nejen Amigisté si vyberou.
            Přiložené soubory
            I love Amiga

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X