Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Green Beret

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Green Beret

    Našiel som video mojej obľúbenej hry z 80.rokov vo verzii pre Amigu, ktorá sa pripravuje. Graficky je to podobne ako na automatoch. Na C64 má Green Beret skvelú hudbu od Martina Galwaya, snáď na Amige to bude ešte lepšie. Dúfam, že hru dokončia do zdarného konca. Už sa na to teším.

    Tu je bližšie info:
    The best gaming website for Indie and Retro Gaming News. Amstrad CPC, C64 and ZX Spectrum to the latest Free Indie PC Releases we've got it all!



    #2
    O: Green Beret

    To dokonce vypada lepe, nez na arcade! I kdyz teda, od Amigy necekam malo . Rush'n'Attack je ma oblibena a dam si ji na Amize s chuti!
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Green Beret

      Je tahle hra vůbec normálně dohratelná? Já byl kdysi jako líščatko u spolužáka co to měl na C64 a dle mne to byl celkem hard core level . Sám spolužák se taky moc daleko nedostal .
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Green Beret

        Já to myslím dojel v MAME, ale už nevím, na kolik přesně mincí. Na ZX jsem to dával, ale rozhodně ne do konce...
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: Green Beret

          nemáte někdo nějaké informace, třeba i zákulisní, jak je na tom vývoj ?

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X