Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Solaris104

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Solaris104

    Solaris104
    ja zacal s A500+ kupovanou v Nemecku, tu jsem rozsiril na 2MB chip RAM. Pozdeji prisly do mody HD a me se nechtel kupovat IDE radic, tak jsem vymenil A500+ za A600. Pamatuji si jak jsem tam zkousel nekolik HD a zadny nechtel fungovat, nakonec jsem od nejakeho PCckare ziskal Conner a ten fungoval. Pak jsem A600 prodal a setril na A1200, bohuzel to bylo v dobe, kdy Commodore zkrachoval a ja musel koupit A1200 z druhe ruky. Prikoupil jsem HD, fast RAM. Byly to nadherne chvile a pak prisel Doom a Amiga nestihala. Investoval jsem do turbokarty B1240. Amcu jsem vypodlozil plastovymi vicky od mineralek, protoze byl na Blizzardu velky vetracek, ktery se do Amigy uz nevesel. Pak se objevil ovladac pro IDE CD-ROMky a ja si hned jednu 2-rychlostni koupil. Na stole zacal byt kabelovy salat. Zdroj jsem musel poridit z PC. Byl jsem takovy nadsenec, ze jsem si koupil plastovy tower Infinitiv. Nechapu, jak nekdo takovy bastl vyrobil, pak jsme zjistil, ze externi A1200 klavesnice nefunguje jak ma a prikoupil jsem CDTV klavesnici. Pak ale Amiga prestala vyhovovat potrebam moderniho multimedialniho pocitace a ja ji prodal a koupil placacku (asi v roce 1997). Dnes 29.10.2006 jsem si znovu koupil holou A1200 a doufam, ze si tento home computer trosku vysperkuji a uziji si s nim hodne nostalgicke zabavy .

    Jinak jsem ze Vsetina, 5 let jsem studoval v Brne, kde jsem pravidelne navstevoval Resetkani a pak se aktivne ucastnil schuzek brnenskeho Amiga klubu. Jeste jsem napsal par clanku do Amiga Review.
    I love Amiga

    #2
    A ja doufam ze se ti bude libit tady na portalu. Vitej na palubě!
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      pisatelia do Amiga Review

      Vsetci ty co pisali do Amiga Review mozu napisat aj nick pod ktorym tam pisali :P Mam ich par doma, tak nech viem co ste vypotili
      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

      Komentovat


        #4
        Myslim, ze jsem tam byl podepsany jako Karel Ondracek. Mel jsem tam nejake clanky o ZIP mechanikach, teplotnim cidle ...
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          Re: pisatelia do Amiga Review

          Autorem citovaného textu je voodoo
          Vsetci ty co pisali do Amiga Review mozu napisat aj nick pod ktorym tam pisali :P Mam ich par doma, tak nech viem co ste vypotili
          Recenze na hry jako Epsilon 9, Kargon, Black Dawn, Legions of Dawn, Blitz bombers, Bloodfest a spousta, spousta dalších. Můžeš si to najít u morky.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Můžu být zvídavý a zeptat se, jak v té době byli autoři odměňováni? Jen abych měl představu, kde dělám chybu
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Prober
              Můžu být zvídavý a zeptat se, jak v té době byli autoři odměňováni? Jen abych měl představu, kde dělám chybu
              50 Kč / kB čistého textu.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                no na to taký musím odpověděď, v Amiga komunitě mám nick jako všude jinde tj. Marien, do Amiga Review jsem přispěl návodem na Ambermoon, vyšel ve dvou číslech, jinak
                Volný.cz je český internetový portál nabízející e-mail, aktuální zpravodajství, počasí a další zajímavé služby.

                bylo to 85kb čistého textu, nedostal jsem za to nic a nic bych ani nevzal...
                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                Komentovat


                  #9
                  Ja tech CD her moc nemam
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Ten Project-X mam uplne stejne, cim to je?
                    A banshee nemam jdu se stydet do kouta
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Toto tricko jsem dostal letos k narozeninam od pritelkyne. Uz vite kterou hru mam jednu z nejoblibenejsich?
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        A jak vypíná hruď!

                        pekny trikot, to je original nebo delany?
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          Tricko je delane (ale temer stejne jako original), obrazek muzete stahnout z techto fun stranek Turricana
                          700 screenshots of Turrican Amiga-versions, some bonus files and the Search for Turrican Alternatives Project (SETA)

                          Prsim se tam, aby bylo dobre videt, co je na tricku
                          Naposledy upravil Prober; 13.08.2007, 23:24:01.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            A toto je me oblibene hudebni CD
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              Original, nebo pálené?
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X