Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Solaris104

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Solaris104

    Norad(d) nemá chybu, jen je nějaký divný. Má takovou zvláštní auru a moc ... stavěl jsem se jen vyzvednout romky a pohltil mně na dvě hodiny
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    Komentovat


      #77
      O: Solaris104

      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
      Jelikož mě syn za pár let vyhodí z dětského pokoje a pořídí si nějaké PC/Mac, rozhodl jsem se vybudovat si druhý počítačový retro koutek. Mám byt jen 3+1, v obyváku mám koutek s PC, v dětském pokoji první počítačový retro koutek a v ložnici druhý retro koutek. Teď budu i spinkat se svou milovanou Amigou. Nechal jsem si udělat schválně stolek 50cm hluboký, aby pěkně sedl mezi skříně.
      chlape, ten pořádek tam máš takhle normálně nebo to byla úprava pro focoení. protože jinak toto není normální Luďo

      Komentovat


        #78
        O: Solaris104

        Ja by som sa skor bal dotiahnut do spalne taky velky joystick, aby som sa nezacal citit menejcenny
        ???

        Komentovat


          #79
          O: Solaris104

          Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
          Ja by som sa skor bal dotiahnut do spalne taky velky joystick, aby som sa nezacal citit menejcenny
          Mas pravdu, nahradim ho joypadam
          I love Amiga

          Komentovat


            #80
            O: Solaris104

            Synovi se hrozně líbí facehugger ve vetřeleckých levelech Turricana. Musel jsem mu jednoho koupit z ebay a hned se vrhl na mou myš .
            Přiložené soubory
            I love Amiga

            Komentovat


              #81
              O: Solaris104

              Solaris si nechal udělat hrníček s oblíbeným hrdinou. Turricanovi výše už nebude smutno .
              Přiložené soubory
              I love Amiga

              Komentovat


                #82
                O: Solaris104

                Dizzy je len jeden...
                A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                Komentovat


                  #83
                  Na internetu se objevil 3D model Turricana a já ho musel mít vytištěný. Našel jsem si na FB člověka, co tiskne i figurky na SLA tiskárně a nechal si 2 kousky vytisknout. Jeden jsem nechal i nabarvit.Turrican je asi 8 cm vysoký Kavlita tisku mě mile překvapila, jen cena je vyšší.
                  Přiložené soubory
                  I love Amiga

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X