Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaE

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: AmigaE

    Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
    Priznam se ze jsem to teda moc nepochopil...
    No jde o to, že když ke každému řetězci "macX" bude přiřazena 1 adresa, ke které přistupuješ za splněním podmínky samotnýho IFu, tak na to, aby si pracoval s konkrétní adresou přiřazenou ke konkrétnímu řetězci stačí dělat split() s textem čím se zjednodušuje řešení samotného problému. Neříkám, že je to řešení lepší, ale jednodušší. Já bych to tak, jako DJM napsat neuměl.

    Tohle jde použít pouze pokud je ta mac adresa opravdu známá, tedy vybírá se z různých předem daných mac adres, jinak je to mé řešení k ničemu a já danou situaci špatně pochopil, za co se omlouvám .
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #17
      O: AmigaE

      Tak tak, mac adresu zadava uzivatel, takze neni predem znama, pouze znam jeji tvar. Chci to konkretne k tomuhle:
      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: muiwake0.2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 24,7 KB
ID: 109653
      Rozkouskovat adresu a vyplnit editacni pole v okne Edit. Takze potrebuju aby byly v promenne. Dneska me v praci pri skrabani brambor neco napadlo a asi to pujde.
      Celej tenhle "problem" vzniknul jen proto ze jsem si fakt myslel ze parsovani bude tak jednoduchy jako v Arexxu
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #18
        O: AmigaE

        Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
        Tak tak, mac adresu zadava uzivatel, takze neni predem znama, pouze znam jeji tvar. Chci to konkretne k tomuhle:
        Rozkouskovat adresu a vyplnit editacni pole v okne Edit. Takze potrebuju aby byly v promenne. Dneska me v praci pri skrabani brambor neco napadlo a asi to pujde.
        Celej tenhle "problem" vzniknul jen proto ze jsem si fakt myslel ze parsovani bude tak jednoduchy jako v Arexxu
        Code:
        #include <stdio.h>
        
        int main() {
            int a[6];
            int i;
            const char *MAC = "aa:bb:cc:dd:ee:ff";
        
            sscanf(MAC, "%x:%x:%x:%x:%x:%x", &a[0], &a[1], &a[2], &a[3], &a[4], &a[5]);
        
            for (i = 0; i < 6; i++) {
                printf("%x ", a[i]);
            }
        }

        Komentovat


          #19
          O: AmigaE

          Bezva, tohle mi taky funguje. Vezte ze oba priklady dukladne prozkoumam a pokusim se prepsat do E.
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #20
            O: AmigaE

            Prekonvertoval jsem MUI5 moduly pro AmigaE (ECX), tady jsou ke stazeni.
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #21
              CubicIDE a AmigaE

              Tady je popis jak nainstalovat Amiga E a ECX.
              Tady jsou soubory pro CubicIDE (Quickinfo, Dictionary, Syntax Highlighting atd).
              A hlavně návod jak to nainstalovat.
              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: eftypeprew.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 49,2 KB
ID: 110628
              Prosím přečtěte si někdo ten návod (nemusíte to hned instalovat) a napište jestli je to srozumitelný.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #22
                O: AmigaE

                Ono to nejde moc "jenom" číst, zkusím to fakticky nainstalovat (podle návodu) a dám vědět.
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #23
                  Dneska jsem si znovu prohlížel zdroják programu ffnews kterej má 13967 řádků a na jednom jsem našel tohle. Je to pravda včera jsem řešil dělení float čísel a málem mi pukla hlava
                  Code:
                  IF Val(x2+StrLen(x2)-4)>=100 THEN CopyMem(x2+StrLen(x2)-2,x2+StrLen(x2)-4,3)  [COLOR=#990000]/* black magic :smile: */[/COLOR]
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #24
                    Aktualizoval jsem MUI moduly pro AmigaE (ECX) a přidal další třídy. Předchozí verze byla dost ochuzená, teď už je tam všechno co by tam mělo být
                    EMUIModules_0.3.lha
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #25
                      Překonvertoval jsem MorphOS Reggae moduly pro AmigaE (ECX). Reggae je něco jako modernější verze datatypů.
                      EReggaeModules_0.1.lha readme
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        #26
                        Další aktualizace MUI modulů pro AmigaE (ECX). Našel jsem tam dvě chyby a přidal asi 10 nových parametrů a třídu Popcolor.mui.
                        EMUIModules_0.4.lha
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #27
                          Moduly pro MagicBeacon EMagicBeaconModules_0.1.lha
                          Pěkně jsem si s tím pohrál. Nejsem odborník, ale myslim že v orig. příkladu je chyba nebo v knihovně. Jedna z bublin má zobrazit můj text, ale nezobrazuje (C i E).
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #28
                            Předpokládejme že bude chyba v příkladu, tak častý to jev 🙂. Asi se na to ještě podíváš?
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #29
                              Díval jsem se na to celkem důkladně, ale v příkladu a v dokumentaci (i v include) se přímo píše že to má fungovat (zjednodušeně řečeno).
                              Je mi dost divný že to nefunguje v tom jedinym příkladu co je v SDK
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat


                                #30
                                Potřebuju zjistit jestli cesta k adresáři opravdu existuje a tedy i ten adresář. Cestu zadá uživatel a radši to chci ověřit...
                                Používám na to funkci dos.library Examine(lock,fib).
                                Správně mi to hlásí že adresář neexisuje když je chyba v cestě např "Ram disk:tr/", ale pokud je chyba v názvu disku např "Bam disk:t/" otevře se standartní requester a ptá se kde je Bam disk.
                                Je mi jasný že to vyhodí requester, ale dá se na to jít jinak? Zjistit to ještě před tím requesterem?
                                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X