Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Předseda

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Předseda

    toredseda . No máš recht a divím se, že si na to upozornil

    No mne dostalo téma, kde někdo zmiňoval svou novou Amigu a pak se to celý zvrhlo do PC sekce, která tady asi doufám není
    Sice sem se něco málo dozvěděl ale raději nereagoval, nevím co se tu v poslední době změnilo
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      O: Předseda

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      ale i PC a dokonce i mobilních telefonů
      ....typ auta a obem motoru.....

      Komentovat


        O: Předseda

        Asi to bude tym, ze sa najdu kokoti (ako napriklad ja), ktori maju v zivote aj ine zaujmy. Je to zvlastne, ale na ziadnom inom z for, na ktore chodim (a ktore s Amigou nijak nesuvisia), nemal nikto nikdy problem s tym, ze mam v podpise nieco o Amige. Ale to bude asi tym, ze my Amigisti sme taki tolerantni ludia...
        ???

        Komentovat


          O: Předseda

          Ja treba uvitam v podpisu kazdy HW. I podle nej se da castecne urcit zamereni cloveka (jen amigista, amigista konzolista, amigista jablkon).... Kdo nechce, at je proste necte.
          Naposledy upravil uunek; 04.01.2013, 18:31:38.

          Komentovat


            O: Předseda

            Ale na to máme představení uživatelů, tam se klidně dotyčnej může vyřádit...
            Ale stále nechápu, proč by to měl mít zde, stím sem s Předsedou za jedno.
            Je to Amiga Fórum... buď tu odpovídají lidi, kteří sou tu krátce nebo nevím...
            Moc dobře pamatuju, jakej tu byl rozruch kvůli 8bit a další platformy kolem 8-16bit...
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              O: Předseda

              Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
              Asi to bude tym, ze sa najdu kokoti (ako napriklad ja), ktori maju v zivote aj ine zaujmy. Je to zvlastne, ale na ziadnom inom z for, na ktore chodim (a ktore s Amigou nijak nesuvisia), nemal nikto nikdy problem s tym, ze mam v podpise nieco o Amige. Ale to bude asi tym, ze my Amigisti sme taki tolerantni ludia...
              Me to ale nevadi, to Predseda tady agituje. Nebud zbabelec a napis si do podpisu co uznas za vhodne, podivej treba na Oldricka

              Komentovat


                O: Předseda

                Ja som to tam mal, ale nebudem riskovat, ze zranim nieciu citlivu dusicku a on nedajboze uz viac nepride a budeme tu za nim vsetci plakat, ze ano... Tieto agitky mi z nejakeho dovodu pripominaju dobu nedavno minulu, preto ma z nich chytaju amoky.
                Ale neda mi to a rypnem si - pomerne nedavno tu bezala kampan proti prispevkom pripominajucim facebook. Prave tento mi ho pripomina zatial najviac Ale nech sa nam tu z toho nestane flamewar. Co takto uzamknut thread?
                ???

                Komentovat


                  O: Předseda

                  Panove, tady je Predsedovo. Jestli chcete, muzu vam diskuzi presoupnout do chlivku.
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    O: Předseda

                    Tak ja si snad i ty Amigy z podpisu smaznu, pokud to vadi.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      O: Předseda

                      Ja bych tuto diskuzi hodnotil pozitivne, konecne jsem zjistil, kde se nastavuje podpis .... Takze za me "Diky, Predsedo!"...

                      Komentovat


                        O: Předseda

                        Beru podpisy obsahujici pocitace, co vlastnim jako pozitivni vec.
                        V pripade, kdyz s nim mam problemy/zkusenosti tak se muzu podivat, jestli nekdo podobnou sestavu nema
                        a pak si s dotycnym clovekem muzu o pocitaci pokecat.
                        Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
                        Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

                        Komentovat


                          O: Předseda

                          To: Doda. Jako já tam mám Amigu a WHDKey a i sem to zůžil... pamatuju, že sem to měl rozepsanější ale přišlo mi to trapný, tak sem to zkrátil...
                          ehm, tím na nic nenarážím
                          A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                          WHDload reg.Oldrick.lha

                          Komentovat


                            O: Předseda

                            Podpisy jsou fajn a jen na majiteli profilu, co si tam dá. Těm co tyhle informace vadí, si mohou jejich zobrazování vypnout v nastavení. Předsedův dotaz chápu, ale kdysi jsem to tady chtěl mít jenom a Amize a kde jsme teď. Prostě 100 lidí, 100 chutí. Stejně tak může začít rejpat, proč mít v podpisu odkaz na Puttymoon, když je na to položka v profilu.

                            Začíná se nám to tady nějak hrnout do kopru, pánové. Trochu tolerence a není nutné se hned urážet.
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              O: Předseda

                              Predseda si jen posteskl, a vsichni jste z toho spatni
                              ano, jde to do kopru, jiz mnoho let...

                              P.S. sefe, zapni si spellcheck, kdo to ma lustit .)
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat


                                Předseda

                                Ja to beru jako prcu, nevim jak ostatni.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X