Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Předseda

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    Tak všechno nej do druhé půlky života, Předsedo...

    Komentovat


      #62
      Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
      Tak všechno nej do druhé půlky života, Předsedo...
      Ty jsi ale zly, ja Predsedovi preji vse nejlepsi do druhe tretiny zivota
      I love Amiga

      Komentovat


        #63
        Only Amiga makes it possible....
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #64
          Tak ja preju vsechno nejlepsi do druhe ctvrtiny zivota ) K tomu samozrejme hodne fungujicich Amig a samo i fajn zivot s zivou amigou Takze Mazal tov!
          Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

          Komentovat


            #65
            Omyl, pánové, jsem pouze realista...


            Přiznejme si otevřeně, kdo z nás tady se tý šedesátky při dnešním životním tempu dožije...

            Komentovat


              #66
              Já jo, můj rod má v genech nesmrtelnost, resp. pouze násilné úmrtí nás zastaví .
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #67
                Jsem nacheatovanej, nekonečný životy
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #68
                  jo tak ať cheaty vydržej
                  A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                  WHDload reg.Oldrick.lha

                  Komentovat


                    #69
                    Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                    Já jo, můj rod má v genech nesmrtelnost, resp. pouze násilné úmrtí nás zastaví .
                    Highlander? )
                    Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                    Komentovat


                      #70
                      Panove tim bych se raci nechlubil,aby se nam tady nezacali mnozit uplne "normalni" sebevrazdy "obradne setnuti hlavy" a jen uz nezijici detktiv by moh najit stopu az privrzencum temne strany sily (microsoft)

                      Komentovat


                        #71
                        Ahoj vsem,

                        teda Predsedo,musim uznat ze mas peknou sbirku at uz Commodore ,tak i originalek.Ja jsem mel Amigu nekolik let a jeste mi tu po ni zustala 1 originalka hry Castles,2 diskety (ty nevim jestli fungujou),polsky manual a zachovala krabice,takze kdybys mel zajem,tak ti ji poslu a nic za ni nechci.klidne udelam fotky a poslu ti je

                        Komentovat


                          #72
                          Ahoj. Tak jako určitě se to neztratí, pošlu Ti SZ, děkuju za nabídku.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #73
                            Konečně je sada kompletní, já su tak ščasné....!
                            Přiložené soubory
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #74
                              Hezke, mas ty krabice s hrama jeste kam davat? Ja jsem prisel k rodicum a divil jsem se, kde zmizely me originalni krabice s hrama. Tak pry v garazi
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #75
                                (nemam)

                                Ale odolej tomu, takový krásný americký vydání, ani na HOL neni...
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X