Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga CD32

    Zdravim,

    mam zachovalou Amigu CD32, ale ted se stava, ze zacal problikavat obraz a mechanika CD nacita dokola.... Mechanika cista, ale mam podezreni na napajeci cast, takze prvni tri otazky:

    1. Kde sezenu za rozumne penize zdroj?
    2. Dela tady nekdo refit kondiku na PCB? (refit sady kondiku prodavaji, ale nechce se mi to pajet, rad zaplatim)

    3. To je otazka do budoucna, abych setril CD mechaniku dokud funguje. Existuje levna varianta rozsireni CD32 o IDE sbernici na pripojeni CF/SSD?



    Predem diky za napady a rady...

    #2
    O: Amiga CD32

    Originál zdroj asi neseženeš ale můžeš si nový poměrně snadno udělat (cd32 potřebuje pro napájení jen DC 5V a12V). Případně redukci pro napájení třeba z ATX zdroje.
    Recap určitě budeš muset udělat.
    Rozšíření o IDE řadič s 8MB paměti se dnes již konečně dá pořidit a poměrně levně, je to Terrible Fire TF328.
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #3
      O: Amiga CD32

      Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
      Rozšíření o IDE řadič s 8MB paměti se dnes již konečně dá pořidit a poměrně levně, je to Terrible Fire TF328.
      Je tady nekdo, kdo uz ma funkcni TF328? Koukal jsem, ze se da koupit jen PCB a na anglickym foru dokoupit soucastky....

      Komentovat


        #4
        O: Amiga CD32

        Já mám, a i další tady myslím taky. Dá se bezproblémů koupit i zkompletovaná. Já kupoval PCB, ale nakonec jsem ho nevyužil a koupil jsem si rovnou složenou.
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          #5
          O: Amiga CD32

          Nemas někde link na ty součástky? že bych to objednal komplet at to nemusim pojednom z egaye.

          no a este ten riser bude taky otázka, bez toho je to cely jaksi na zeď
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Amiga CD32

            Jestli myslis soucastky na TF328, tak na to se chystam taky. Risery jsem nedavno koupil hotove od nekoho na EABu, maji 23pin video konektor a dokonce PIC na PS2 klavesnici.

            Nicmene mam pocit ze stavet TF328 je nejak drazsi, nez to koupit hotove. Nechapu, jak to ty lidi delaji. I ty risery byly za par ecek.

            Komentovat


              #7
              O: Amiga CD32

              ja vidim kipperuv riser za 30+ € a vod spanela kdokonce 42€, tak fakt nevim no
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                O: Amiga CD32

                Ja nasel jen tohle na PCB:

                Find many great new & used options and get the best deals for Amiga Cd32 Terriblefire 328 RAM IDE Gold PCB Only Rev 1 With TF Logo Tf328 at the best online prices at eBay! Free shipping for many products!


                a na soucastky tohle:

                GitHub is where people build software. More than 100 million people use GitHub to discover, fork, and contribute to over 420 million projects.



                Ale nikde proste komplet hotovy, takze doufam ze jsem blbe hledal a nekdo sem postne na zkompletovany....

                Komentovat


                  #9
                  O: Amiga CD32

                  Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                  ja vidim kipperuv riser za 30+ € a vod spanela kdokonce 42€, tak fakt nevim no
                  Mam ten Kipperuv, ale od nekoho z EAB, od Kippera se toho koc zjiskat neda. Koupil jsem dva za 66 EUR se vsim, me podobna cena prijde v pohode, levneji to o moc doma neubastlis.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Amiga CD32

                    Neni to jedina moznost, ale nabizi se casto v ruznych vlaknech na Amibay, treba:


                    Shipped: Bunta714, amigo-mexicano, comraider, BlindGerMan, NoPyroNoParty, x56h34, Hauser, fery1200, eXeler0, el_pasi, tophe, Great Sage, benmmtthew, buzzbrain, lentivector, frodegh, Seaside, miru, Mr_byte, jvdw007, kolla, moreBITS, omegamsx, wolly, bester, SkydivinGirl, uunek, RealHomer, pagleh...


                    Trochu to ram prozkoumej.

                    Autorem citovaného textu je Taurion Přejít na původní příspěvek
                    Ja nasel jen tohle na PCB:

                    Find many great new & used options and get the best deals for Amiga Cd32 Terriblefire 328 RAM IDE Gold PCB Only Rev 1 With TF Logo Tf328 at the best online prices at eBay! Free shipping for many products!


                    a na soucastky tohle:

                    GitHub is where people build software. More than 100 million people use GitHub to discover, fork, and contribute to over 420 million projects.



                    Ale nikde proste komplet hotovy, takze doufam ze jsem blbe hledal a nekdo sem postne na zkompletovany....

                    Komentovat


                      #11
                      O: Amiga CD32

                      Oki, thx.

                      Jo a ma nekdo vyzkouseno/doreseno misto CF karty SSDcko?
                      Naposledy upravil Taurion; 08.01.2018, 21:53:01.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X