Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Příprava Amiga HD ve WinUAE

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Příprava Amiga HD ve WinUAE

    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
    To se nedivím, magické zařízení je totiž moje umělecká licence , Wilen tomu říká Disks with Illegal CHS geometry.
    To by se ale mohlo ujmout Ja si vzpominam, ze jsi o tom uz mluvil v souvislosti s temi SD->IDE, ale tehdy jsem nechapal, co tim myslis. Je to dost desiva vec.

    Jinak jsi dobry sebemrskac.

    Komentovat


      #32
      O: Příprava Amiga HD ve WinUAE

      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      To by se ale mohlo ujmout
      Možná že když bych se pořádně zorientoval v ATA specifikacích, tak by ta magie pominula. Tam je to asi jen o tom, že některé sd redukce a cf karty, a možná i některá další zařízení, vše překládají na novější ata standard. Ale já tomu, co se děje na datové úrovni, vlastně vůbec nerozumím.

      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      Jinak jsi dobry sebemrskac.
      Vůbec ne, byla to super zábava, strašně mě to fakt bavilo. Nejdřív jsem se divil, že to vůbec fungovalo, ale pak mi přišlo že ten překlad LBA na CHS dává vlastně smysl.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #33
        O: Příprava Amiga HD ve WinUAE

        Dami je dabel!!!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #34
          O: Příprava Amiga HD ve WinUAE

          To co tady čtu,je skvělá práce,DaMi ty jsi kousek boha,jen tak na pohodu to zkoušet,fakt super.
          Amiga je nejlepší...

          Komentovat


            #35
            O: Příprava Amiga HD ve WinUAE

            Ta "magicka" CF karta Sandisk Ultra 32GB uz nejde vicemene koupit, asi se prestala vyrabet, takze jsou obcas jen nejaky zbytky. Na eBay je, ale tam tomu moc neverim, co Cinani poslou. Navic to byla nejlevnejsi 32GB CF karta od Sandisku a hodi se docela dobre do Vampira, protoze tam ty PCckove 3D hry jsou docela velke a navic je na 32GB kartu udelana distribuce Coffin OS.

            Komentovat


              #36
              O: Příprava Amiga HD ve WinUAE

              Koukal jsem, že by se měly dát sehnat na Heuréce (Datart, Exasoft). Taky je otázka, jestli náhodou nejsou "magické" i SanDisky Extreme nebo Extreme Pro. Musel by to ale někdo vyzkoušet.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #37
                O: Příprava Amiga HD ve WinUAE

                V Datartu ji maji, jednu jsem si objednal a chci ji do Vampiru, takze mi je jedno jestli je magicka, ale neni uplne nejlevnejsi, jen tam mam nahodou nejakou slevku, protoze jinak se vyplati vzit tu extreme za stejne penize. Ostatni prodejci z heureky ji nemaji skladem a uz asi nebudou.

                Komentovat


                  #38
                  Klikni pro plné zobrazení obrázku  Jméno: winuae.jpg Počet zobrazení: 101 Velikost: 162,0 KB ID: 149089 Tak jsem si zmrvil CF v šestikouli a potřeboval bych ten článek, protože na https://www.amigaportal.cz/node/158102
                  není dostupný. Mohli by admini opravit či upravit link? Je to ještě z mortálu. Jinak jsem v přípravě došel až sem.
                  Winuae spouštím jako správce.
                  Naposledy upravil DaMi; 13.11.2022, 14:44:04. Důvod: Opravil jsem odkaz
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #39
                    Zkus spustit WinUAE jako správce.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                      Winuae spouštím jako správce.
                      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                      Zkus spustit WinUAE jako správce.
                      Mno, ještě nějaké rady?
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #41
                        Já jen abychom si rozuměli. Myslím přes pravé tlačítko a vybrat "spustím jako správce". Nestačí to spouštět pod účtem s administrátorskými právy,
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #42
                          Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                          Já jen abychom si rozuměli. Myslím přes pravé tlačítko a vybrat "spustím jako správce". Nestačí to spouštět pod účtem s administrátorskými právy,
                          Spouštěl jsem to tak jak píšeš. Jinak všechno proběhlo v cajku, až na to že hdtools neuložil config s výše uvedenou hláškou. Přibooto z install.adf není CF vidět, objeví se až v hdtoolsech. Jo a WUAE mám starší, nová nešla nainstalovat. Asi to večer zkusím znova.
                          edit: Co znamená to odpojení všech PC partišnů?
                          Naposledy upravil Dedy; 05.05.2021, 12:44:46.
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat


                            #43
                            Bude tohle ta moje chyba?
                            "WinUAE uses a SCSI device name of uaehf.device instead of scsi.device and so this needs to be changed in the HDToolbox configuration."
                            Takže v HDT změnit scsi.device na uaehf.device?
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #44
                              Ja nastavujem v konfiguracii Winuae scsi.device. Inac dovodov, preco sa neulozia patrisny moze byt viac. Ako si si predpripravil kartu? Zmazal si ju cez diskpart? Kamosovi to napriklad blblo, ked daval nacitat geometriu...
                              ???

                              Komentovat


                                #45
                                Tak nakonec jsme to s Damim dali do cajku. Byl jsem na dobré cestě, jen jsem nevěděl jak na partišny dostat PFS3, a díky Damimu jsme to dokončoli.
                                Teď iž jen láduju programy na kartu a zítra to šoupnu do Amči. A díky i Idefixovi za WB3.1.4 instalačky. Chtělo to ovšem taky kick3.1.4 i do UAE.
                                DaMi a Idefixi .
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X