Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ByteFEST 2018

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: ByteFEST 2018

    Ještě několik slov k letošní akci.
    Psal jsem tu nějaké dotazy, ale skoro nikdo nereagoval, tak jen pár bodů, jaké jsou moje představy a jak to letos asi bude:


    Heslo pro letošní ByteFEST je "Brzdíme, konečná stanice Smíchov, vystupte z vlaku".
    A teď pár bodů, co bude jinak.


    1) Méně přednášek - loni už jich bylo moc a udržet pozornost na všechny bylo náročné. Letos se mi omluvili dva přednášející, tak je prostor. Kdo má zájem ozvěte se, aby bylo vůbec něco.
    2) Méně "doplňkového" programu - sekce konzolí bude velmi skrouhnuta. Představa je pouze pár historických skvostů. Na relax budou tři arcade kabinety.
    3) Méně veřejnosti - sobotní doba pro veřejnost bude zkrácena. Představa do budoucna je, že vstup veřejnosti bude "na pozvánku". Samozřejmě pro naše přátele a kamarády bude vstup možný i mimo stanovenou dobu, jen jde trošku o to, aby se omezil počet lidí na place. Loni už mi přišla sobota přeplněná.
    4) Kvíz - určitě bych nějaký chtěl, uvidíme, jak se povede.
    5) Tombola - pár cen bude, tak uvidíme


    Tak a teď do mně, čekám vaší kritiku


    PS: uvažoval jsem do registrace přidat rezervaci stolů, byl by o to zájem? A když to stihnu, tak pro registrované bude malý dárek.
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    Komentovat


      #17
      O: ByteFEST 2018 - 12.10. až 14.10.2018

      S tim bodem 3 a “verejnosti” nevim. Vazne vyhodis kazdeho kdo tam prijde a nebudes ho znat? Reknes mu “vas ja neznam, tak to vas tam nepustim”.

      Ja sice ten duvod chapu, ale Bytefest uz je takovy a me samotneho ten prvni jeste ve Vltavske, nebo kde to bylo, privedl k tomuhle zpatky.

      Mozna kdyby me tam nepustili, tak neutracim za blbosti

      Komentovat


        #18
        O: ByteFEST 2018

        Ta rezervace by možná byla fajn pro ty co přijdou později a nemají si kam složit nářadíčko
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #19
          O: ByteFEST 2018

          +1 pro rezervaci stolu

          Komentovat


            #20
            O: ByteFEST 2018

            Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
            Ta rezervace by možná byla fajn pro ty co přijdou později a nemají si kam složit nářadíčko
            a ty co prijedou drive a nebudou mit rezervaci tak budou stat v rohu a cumet... dobrej joke
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #21
              O: ByteFEST 2018

              a ted vazne, je mi to jedno, jedu poprve, nevim jake jsou prostoty, kolik lidi se tam vejde atd. kazdopadne sedim s nasi party bandou predseda, doda, dami, krtek (jestli jede)
              Naposledy upravil Lasice; 19.09.2018, 09:28:25.
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #22
                O: ByteFEST 2018

                fery, co tam bude za bedny z arcade her?
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #23
                  O: ByteFEST 2018

                  Se můžou zarezervovat.....ne?
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #24
                    O: ByteFEST 2018

                    [QUOTE=Lasice;111777 krtek (jestli jede) [/QUOTE]

                    Jo, už mě zas otravoval ať mu vezmu monitor
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #25
                      O: ByteFEST 2018

                      Koukám, že i rezervace je docela oříšek ... letos se s ní zabývat tedy nebudu. Připravím nějakou anketu pro příště.

                      Doda má pravdu v otevřenosti veřejnosti. K ByteFESTu to patří. Možná jsou to jen zbytečné obavy, že to trošku víc vyrostlo a jestli se z toho nestává chaos.
                      A co mně štve, že nestíhám ani se všem pokecat a případně se jim věnovat

                      Pro Lasice: Arkády nejsou úplně napevno vybrané. Pouze jeden unikátní kousek, zatím prozradím jen jeho sériové číslo a to je 00033. A osobně ho předvede Honza Orna z Arcade Hry a ukáže i vnitřnosti i něco o něm poví.
                      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                      Komentovat


                        #26
                        O: ByteFEST 2018

                        Ja bych se rad nabidl, ze rad pomohu s vedomostnim kvizem. Tim chci rici, ze minule to bylo bezva a rad bych to rozsiril. Nechci na tom delat sam, ale pokud vis Feri o nekom, kdo to delal loni a chce si to zopakovat, seznam nas prosim a rad prilozim ruku k dilu.
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #27
                          O: ByteFEST 2018

                          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                          Ja bych se rad nabidl, ze rad pomohu s vedomostnim kvizem. Tim chci rici, ze minule to bylo bezva a rad bych to rozsiril. Nechci na tom delat sam, ale pokud vis Feri o nekom, kdo to delal loni a chce si to zopakovat, seznam nas prosim a rad prilozim ruku k dilu.
                          Kvíz je objednaný u "Kvízového guru"
                          Dave, o tobě jsem mu říkal, napsal jsem Vám navzájem do emailu.
                          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                          Komentovat


                            #28
                            O: ByteFEST 2018

                            Doplnil jsem několik novinek.

                            Letos to bylo trošku "napínavé" se smlouvou, ale vše nakonec dobře dopadlo.
                            Dobrá zpráva je, že cena zůstala stejná, takže vstupné jako loni ... 200,- Kč.
                            ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                            Komentovat


                              #29
                              O: ByteFEST 2018

                              Tak co se zatím podařilo sehnat do tomboly a soutěže?

                              3x vstupenka do Muzeum Her - www.muzeumher.cz
                              3x vstupenka na virtuální realitu - http://avatarherna.cz/
                              6x něco zajímavého od Arcade Hry - http://arcadehry.cz/
                              časopisy Score Retro - http://www.score.cz
                              ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                              Komentovat


                                #30
                                O: ByteFEST 2018

                                Tak i letos si budou moc tři šťastlivci vyzkoušet virtuální realitu. Firma Avatar Media, provozující hernu v Praze nám darovala tři "volňásky". http://avatarherna.cz/
                                ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X