Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SIDplayer pro zorro II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: SIDplayer pro zorro II

    Tak desky již třetí týden putují do Evropy, počítám že příští týden by měli dorazit. Nechal jsem na test udělat deset kousků, pokud první pokus dopadne úspěšně, bude tu pár desek i pro ostatní. Někdo mi již psal do SZ, jde mi o to že budu objednávat součastky, a tak bych vzal i pro ty kteří si to neumí pospájet a rádi by hotový kousek.
    Tato verze je pro zorroII slot, pro clock port bude až ta další.

    Prosím kdo má případný zájem ať napíše do SZ...
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    Komentovat


      #17
      O: SIDplayer pro zorro II

      Já mám Zorro skoro všude plný, takový ty PAR, VLab a další kraviny, tak počkám na clockport verzi.
      A přimlouval bych se za smd provedení (krom toho sida), at je to malinký
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #18
        O: SIDplayer pro zorro II

        To se mi líbí, ArmSIDa jsem propagoval na Revisionu, určitě mám zájem a klidně i testnu.
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat


          #19
          O: SIDplayer pro zorro II

          Jinak tady je dobré porovnání "náhražek".
          Kompjut0r blog. "You can do it if I can do it". Refurbishing retro / oldschool / obsolete computers, talking about computer music and more.
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #20
            O: SIDplayer pro zorro II

            A bude to fungovat i se SIDem z Commodora?

            Komentovat


              #21
              O: SIDplayer pro zorro II

              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #22
                O: SIDplayer pro zorro II

                Do clockportu bych chtěl taky, ale nějak musím zapátrat jestli ho šestikule má.

                Jo a pokud ano, tak hotvou kartu, pájet neumím.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #23
                  O: SIDplayer pro zorro II

                  Moje ho dostala až po upgradu A604kou.

                  Komentovat


                    #24
                    O: SIDplayer pro zorro II

                    Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                    To je asi taky nějaká náhražka, ne? Nééé, vlastně né... Já se na to už ptal a úplně jsem na to zapomněl....Pardón!
                    Naposledy upravil springy; 30.04.2018, 22:46:43.

                    Komentovat


                      #25
                      O: SIDplayer pro zorro II

                      Tak to teda mám smůlu, mám tam jen nějaké rozšíření z doby kamenné. mrknu ještě bez clockportu, takže uvidíme jestli se dá ještě sehnat, protože dělají novou a 30 liber to je síla.
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #26
                        O: SIDplayer pro zorro II

                        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                        Moje ho dostala až po upgradu A604kou.
                        Je tohle ono?


                        ále houby, koukám znova na obrázek, a ono je to pro A500.
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #27
                          O: SIDplayer pro zorro II

                          Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                          Tak to teda mám smůlu, mám tam jen nějaké rozšíření z doby kamenné. mrknu ještě bez clockportu, takže uvidíme jestli se dá ještě sehnat, protože dělají novou a 30 liber to je síla.
                          Zatím ten SIDplayer pro clock port nikdo neudělal a ani ho neavízoval pokud vím .
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #28
                            O: SIDplayer pro zorro II

                            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                            Zatím ten SIDplayer pro clock port nikdo neudělal a ani ho neavízoval pokud vím .
                            Vím ale je třeba být připraven, uvidím co bude.
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #29
                              O: SIDplayer pro zorro II

                              Tak desky jsou doma , myslel jsem že jeden kousek dám ze šuplíkových zásob, ale bohužel jsem nakonec musel ještě něco doobjednat. Snad to zítra dorazí a o víkendu bych to mohl testnou

                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: deska1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 135,9 KB
ID: 109791
                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: deska2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 98,1 KB
ID: 109792
                              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                              Komentovat


                                #30
                                O: SIDplayer pro zorro II

                                Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                                Tak desky jsou doma , myslel jsem že jeden kousek dám ze šuplíkových zásob, ale bohužel jsem nakonec musel ještě něco doobjednat. Snad to zítra dorazí a o víkendu bych to mohl testnou
                                Paráda, líbí se mi to čím dál víc, musím jeden kousek mít, to budou C64-kaři koukat
                                ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X