Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SIDplayer pro zorro II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SIDplayer pro zorro II

    Protože jsem získal jeden kousek ARMSID a také proto že byl projeven zájem o tento kousek hardware. Tak jsem se pustil do další desky .
    Kdo neví o co jde, je to karta umožňující hardwarovou podporu SID čipu, pro emulátor Frodo_2.4. Ale i Delitracker umí využít tuto kartu.

    Je to zatím první nahození...
    SIDcard
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    #2
    O: SIDplayer pro zorro II

    Nádhera!
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #3
      O: SIDplayer pro zorro II

      Tak to je dobry.

      Komentovat


        #4
        O: SIDplayer pro zorro II

        Pekne, vidim, ze ta to chytilo robit navrhy na HW Neuvazoval si tam hodit aj Clock-port? Je to len par veci naviac a karta sa stane atraktivnejsia. V sucastnosti su dispozicii projekty ako MP3 player na Clock-port. Takto by s toho vznikla jednoducha multimedialna karta.

        BTW: Ak smiemi podotknut, ten oscilator 1MHz prisun co najblisie k soketu SID, znizis tym rusenie zbernice
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          O: SIDplayer pro zorro II

          Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
          Pekne, vidim, ze ta to chytilo robit navrhy na HW Neuvazoval si tam hodit aj Clock-port? Je to len par veci naviac a karta sa stane atraktivnejsia. V sucastnosti su dispozicii projekty ako MP3 player na Clock-port. Takto by s toho vznikla jednoducha multimedialna karta.
          Clock-port by byl zajímavý bonus, ale to bych potřeboval odbornou asitenci . Vždyť já pouze dělám návrh desky

          Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
          BTW: Ak smiemi podotknut, ten oscilator 1MHz prisun co najblisie k soketu SID, znizis tym rusenie zbernice
          Včera jsem to trochu přepracoval...
          SIDPlayer v2
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #6
            O: SIDplayer pro zorro II

            Paráda, tak teď už si Dóďa ten dvoulitr konečně koupí
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: SIDplayer pro zorro II

              Ja si to dam do ctyrlitru.

              Komentovat


                #8
                O: SIDplayer pro zorro II

                Clock-port z hradiel tu. Myslim, ze ked si zvladol portovanie roznych srandiciek do minimig FPGA, zvladnes konverziu hradiel do nejakeho najmensieho Xilinx XC9536XL 44pins. Ked nie tak to ponechaj to v naturalnej verzii s hradlami
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #9
                  O: SIDplayer pro zorro II

                  Mohl by to nekdo stahnout ty soubory na které odkazuje Boboo https://www.a1k.org/forum/showthread...89#post1011489. Již několikrat jsem se pokoušel registrovat na a1k.org a nikdy nepochodil
                  Naposledy upravil bigmac; 05.02.2018, 21:10:38.
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat


                    #10
                    O: SIDplayer pro zorro II

                    To samé u mne.
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: SIDplayer pro zorro II

                      Uloz to link
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #12
                        O: SIDplayer pro zorro II

                        Já bych se chtěl zeptat, zda v té kartě půjde použít originálního SIDa, nebo musím mít toho ARMSIDa?

                        Komentovat


                          #13
                          O: SIDplayer pro zorro II

                          Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                          Já bych se chtěl zeptat, zda v té kartě půjde použít originálního SIDa, nebo musím mít toho ARMSIDa?
                          ArmSID byl vytvoren tak aby byl pinove kompatibilni s puvodnim SID cipem, takze odpoved by mela byt ano.

                          Komentovat


                            #14
                            O: SIDplayer pro zorro II

                            Jen info že jsem se na to nevyflák .
                            Bohužel profesní vytížení bylo opravdu festovní a pokud zbyl nějaký čas, musel jsem ho věnovat nedodělávkám na baráku (dřevěná obložení atd...). Také ještě jeden zabiák číhá na mě kazdý únor - březen a to plesové večery , což rád dopřeju mé druhé polovičce, ale tím pádem nedělní dopoledne je spíše rehabilitační.

                            Ale zpět ke kartě, mám vytištěnou maketu zorro2 karty abych se ujistil že mi vše sedí. Také jsem se rozhodl že než se posunu k implementaci clock portu, udělám malou serii pouze zorro2 karet, abych si ověřil funkčnost této části. To't zatím vše
                            Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                            Komentovat


                              #15
                              O: SIDplayer pro zorro II

                              Hlasim se na testovani.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X