Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prober

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    sakra co se stalo?!Nejsem stoho vykolejenej ale jak takovej poklop museli udělat?To je síla a dali ti tam kus Titanu aby sto vydejchal nebo to je jen sešitý?No nic holt je to drsný
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je oldrick Přejít na původní příspěvek
      sakra co se stalo?!Nejsem stoho vykolejenej ale jak takovej poklop museli udělat?To je síla a dali ti tam kus Titanu aby sto vydejchal nebo to je jen sešitý?No nic holt je to drsný
      No, museli komplet otevřít palici včetně řezání lebky A v místě té prasknuté žíly mám teď dvě malé platinové svorky, takže nemůžu na diskošce stát moc u beden
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
        Tak to je husté. Doufám, že budeš v pořádku. Držím palec
        Je to už skoro rok a zatím vedlejší účinky nepozoruju )
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #19
          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
          Hele, podobnej montážní otvor do hlavy měl taky ten frajer od Frankenstaina...
          Však taky to má výhody... když jdu teď na maškarní, tak stačí na tu jizvu jen přikreslit fixou stehy a je veselo )))
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            No, museli komplet otevřít palici včetně řezání lebky A v místě té prasknuté žíly mám teď dvě malé platinové svorky, takže nemůžu na diskošce stát moc u beden
            No to je dobrý a vysvětlení proč ti praskla žilka bylo jaký....ses hooodně praštil?
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              #21
              Ne, jen jednoho dne, na konci směny, jsem začal uvažovat jestli se mi chce domů.. a to byl takový nápor na mozek, že prostě bum a vymalováno )
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                Tak tady je pár fotek z mého kutlochu:
                1. Původní Amiga kterou jsem koupil. Kdysi měla patřit RedRosovi (někteří si pamatují). Prostě megabastl
                2. Fotka z doby kdy jsem Amigu začal "oživovat" po svém
                3. No a Amiga v koupeném Infinitivu, což jak se postupem času ukázalo, nebyl ten nejlepší nápad
                4. A samotný Infinitiv, dnes už trochu vykuchaný v rukou Chaina
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #23
                  Ooooooooo ooooooo
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #24
                    Dřevěná Amiga z dob dřevních!
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #25
                      Pozdě ale přece . Probere, všechno nejlepší ke třicetinám
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #26
                        Bastl vypada fakt divne. Koukam, ze mas stejnyho philpsa a moc bych za to nedal, ze i ten filtr na monitor mame stejnej. Ja z nej mam jeste vyvedenej po levy strane kablik.
                        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                        Komentovat


                          #27
                          Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                          Pozdě ale přece . Probere, všechno nejlepší ke třicetinám
                          No nekecej, to už je takhle velkej kluk ?

                          Takže taky gratulace, i když opožděná...

                          Komentovat


                            #28
                            Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
                            Bastl vypada fakt divne. Koukam, ze mas stejnyho philpsa a moc bych za to nedal, ze i ten filtr na monitor mame stejnej. Ja z nej mam jeste vyvedenej po levy strane kablik.
                            Monitor dostal darem ExSpawn po tom co jsem sehnal multisync. Filtr mi rozbil kluk když ukazoval sousedovic klukovi něco na monitoru - normálně projel prstem skrz filtr
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #29
                              jj, 30. Už mi doma říkali, že bych se měl začít chovat na svůj věk
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #30
                                Neblbni, ještě neumírej .
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X