Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prober

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Prober

    Vela zdravicka a nazdravie
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      O: Prober

      -----> ---->



      Takže jako obvykle... )

      Komentovat


        O: Prober

        dodatečně , přeju vše nej a hodně zdravý
        A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

        Komentovat


          O: Prober

          Autorem citovaného textu je los_carlos Přejít na původní příspěvek
          a hodně zdravý
          Přesně tak, pij jen zdravý pivo ;o)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            O: Prober

            Já se taktéž opožděně připojuji ke gratulantům! Tak ti tedy přeji klidný a spokojený život a když vidím ty zprávy o nemocnicích, tak snad hlavně to zdraví!

            Komentovat


              O: Prober

              Všechno je takový, jako dycky bylo!
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                O: Prober

                Před pár dny jsem se náhodou dozvěděl, že Scavenger se nedávno odstěhoval do Olomouce za novou prací. K tomu bych mu byl i pogratuloval, jen kdyby předtím ještě nestihl prodat mou půjčenou A1200 s Blizzem a totálně nepřestal komunikovat. Takže jsem přišel o kus drahocenného HW, který jste mi navíc koupili před lety k narozkám.

                A to udělá člověk, kterého považujete za přítele
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  O: Prober

                  Auta a Amigy se nepůjčujou.
                  Panda Libor

                  Komentovat


                    O: Prober

                    Jak si zjistil, že jí prodal?

                    Komentovat


                      O: Prober

                      U nás v Praze máme takové rčení: čeho se chceš zbavit, to půjč.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        O: Prober

                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        Před pár dny jsem se náhodou dozvěděl, že Scavenger se nedávno odstěhoval do Olomouce za novou prací. K tomu bych mu byl i pogratuloval, jen kdyby předtím ještě nestihl prodat mou půjčenou A1200 s Blizzem a totálně nepřestal komunikovat. Takže jsem přišel o kus drahocenného HW, který jste mi navíc koupili před lety k narozkám.

                        A to udělá člověk, kterého považujete za přítele
                        To snad ne. Netušil jsem,že se někdo může takhle zachovat. Je mi to líto.
                        A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                        Komentovat


                          O: Prober

                          Snad zůstává v ČR, tak bude i kontaktní ne?

                          Komentovat


                            O: Prober

                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Před pár dny jsem se náhodou dozvěděl, že Scavenger se nedávno odstěhoval do Olomouce za novou prací. K tomu bych mu byl i pogratuloval, jen kdyby předtím ještě nestihl prodat mou půjčenou A1200 s Blizzem a totálně nepřestal komunikovat. Takže jsem přišel o kus drahocenného HW, který jste mi navíc koupili před lety k narozkám.

                            A to udělá člověk, kterého považujete za přítele
                            Ty vo.e, to mi připomíná moji situaci před lety, to jsem v podstatě za levný peníz přenechal moji Amigu v Elbox toweru rádoby amigistovi, (to rádoby jsem zjistil až tu Amču rozprodal za mnohem větší obnos), a taky přestal komunikovat. Od té doby bych ho chtěl potkat abych mu rozsvítil úsměv, ale kde nikdo, tu nikdo..... holt i takoví se najdou. Přijmi kondolenci.
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              O: Prober

                              To je teda hodne smutne Neda sa tomu povedat inac ako "predat kamarata za par korun".
                              ???

                              Komentovat


                                O: Prober

                                Prodávat půjčený věci... hmmmm... docela síla. Ale neříkám, že se to neděje, ka kolejích kdysi jeden člověk půjčil druhýmu pálený CD s nějakou gamesou. Ten to přes inzerát prodal, a když si ho pozvali benga, tak toho, co mu to půjčil ještě naprášil (teda jen to půjčení).
                                www.oldcomp.cz
                                party.oldcomp.cz

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X