Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prober

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prober

    Amigu poprvé viděl u bratrance ve svých 14 letech. Do té doby jsem měl doma Didaktik M a nikdy nezapomenu jak jsem u něj viděl poprvé Indianapolis 500. Z toho zvuku jsem byl mimo a nechtělo se mi domů ))

    Za nějakou dobu mi naši koupili první A500 a později i 1MB Ram. S touhle mrškou jsem vydržel bojovat hodně dlouho. Následovala A1200, do které vzápětí přibyl Blizzard 030/50 a 16MB Ram. Ta mě chytla natolik, že jsem to dopracoval na 3 z chování a podmínečné vyloučení ze školy, neboť jsem celý měsíc pořádal doma turnaje ve Street Fighteru II a do školy mě nikdo nedostal

    Bohužel se po nějaké době objevil na scéně Doom, a jako každý magor jsem za 21k koupil svojí první 386tku

    Amiga šla z domu a dalších několik let jsem byl už jen PCčkář jako řemen. V té době jsem si z nostalgie ještě 2xAmigu koupil a zase prodal.

    Zlom nastal asi v roce 2005, kdy jsem na netu potkal Offlera a společně jsme začali tvořit tento portál, tehdy ještě na adrese commodore.cz. Po krátké době se ale naše názory začaly rozcházet - Offler nechtěl dělat každodenní aktuality, jen mít takové normální stránky s občasnými články. To jsem zase nechtěl já, a tak jednoho hezkého dne jsem přesunul celý portál na tuto adresu a Offlerovi nechal jeho kopii, aby si jí mohl podle svého upravovat.

    Ovšem potom jsem se začínal pomalu stydět, že se věnuju webu o Amize a přitom jí fyzicky doma nemám. Začal jsem se tedy poohlížet po nějaké vhodné, a při mém štěstí jsem narazil na celkem zachovalou A1200 s Blizzardem 040/040 za 3000,-.

    Od té doby jsem už dokoupil spoustu věcí a zbytek znáte. Až na problémy s hostingem na banan.cz byl život portálu vždycky v pohodě. Pokud se mi tedy podaří každý rok naškudlit na hosting, tak snad tenhle portál jen tak nezanikne
    Naposledy upravil Prober; 23.05.2007, 00:34:45.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Ještě že nejsem magor. PC jsem si ještě nikdy nekoupil a Amigu mám doma kontinuálně. Stydím se jenom za to, že jsem kdysi prodal miláčka C64ku
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Tak to ja uz se nejakej ten cas nestydim, neb jsem svou chybu uz napravil..
      Naposledy upravil Prober; 23.05.2007, 00:35:10.

      Komentovat


        #4
        Re: Prober

        Autorem citovaného textu je Prober
        Až na problémy s hostingem na banan.cz byl život portálu vždycky v pohodě. Pokud se mi tedy podaří každý rok naškudlit na hosting, tak snad tenhle portál jen tak nezanikne
        Jak uz jsem psal nekde jinde, neni problem poskytnout hosting for free. Chapu ze ve me treba nemas duveru, ale neni problem bud na mym soukromym serveru ci na ofiko hostingovym u firmy, kterou jsem ti psal jako odesilatele balicku v pm. Jestli se treba nekdy rozmyslis, tak nabidka stale plati..

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je fci
          Tak to ja uz se nejakej ten cas nestydim, neb jsem svou chybu uz napravil..
          To já sice taky, ale už nemám baculíka, nýbrž céčko. A hlavně je mi líto těch 22 kazet perfektně roztříděných a katalogizovaných her, které jsem měl. Nicméně - ono je to jedno, asi bych se k 64ce stejně už nevracel, mám jí jenom z nostalgie, prostě abych nějakou měl. Hry na C64 mě už většinou nebaví, jenom si často pouštím v Playsidu hudbu, a to - bohužel - je pohodlnější před emulaci.

          S Amigou je to ovšem naopak
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Re: Prober

            Autorem citovaného textu je fci
            Jak uz jsem psal nekde jinde, neni problem poskytnout hosting for free. Chapu ze ve me treba nemas duveru, ale neni problem bud na mym soukromym serveru ci na ofiko hostingovym u firmy, kterou jsem ti psal jako odesilatele balicku v pm. Jestli se treba nekdy rozmyslis, tak nabidka stale plati..
            Problém je v tom, že potřebuju trochu prefesionálnější hosting, který umožňuje Safe Mode Off. Což je u nás problém. Navíc mít to u někoho doma pod postelí taky není ideální.

            To ofiko nevím, musel bych se kouknout.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Navíc, jak jsem se teď koukal na web radiokomunikací, tak hosting s 1GB což mám teď tam vyjde na 1178,- což je trochu jinde, když teď platím 180,- Trochu úlet.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Prober
                Navíc, jak jsem se teď koukal na web radiokomunikací, tak hosting s 1GB což mám teď tam vyjde na 1178,- což je trochu jinde, když teď platím 180,- Trochu úlet.
                Já platím za hosting 2GB 1200,-/rok, čili stovku měsíčně. Na pipni.cz, program "Profi".
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Prober
                  Problém je v tom, že potřebuju trochu prefesionálnější hosting, který umožňuje Safe Mode Off. Což je u nás problém. Navíc mít to u někoho doma pod postelí taky není ideální.
                  My jsme si asi trosku nerozumeli, myslis ze mi pod posteli roste 100mbit linka? Samo ze mam profesionalni hosting.


                  Autorem citovaného textu je Prober
                  Navíc, jak jsem se teď koukal na web radiokomunikací, tak hosting s 1GB což mám teď tam vyjde na 1178,- což je trochu jinde, když teď platím 180,- Trochu úlet.
                  Tady jsme si taky asi nerozumeli, for free znamena zadarmo.

                  A obe verze bez omezeni.

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je Predseda
                    Já platím za hosting 2GB 1200,-/rok, čili stovku měsíčně. Na pipni.cz, program "Profi".
                    Uprimne, pipni jsou nejvetsi kurvy na trhu co jsem videl. Teda je fakt, ze se to asi tyka jen tech jejich nejlevnejsich programu ci freehostingu, nevim, jak jsou na tom ty lepe placene sluzby, ale aby nekdo mel na webu napsano: Nekontaktujte nas! V zadnem pripade nevolejte apod. me celkem rozesmalo. Vsici kamosi co u nich byli jsou uz u me , za 600,-/rok datovy toky neomezeny a misto dle (rozumne) potreby.

                    Komentovat


                      #11
                      Já s nimi nemám problém, měl jsem u nich freehosting a občas výpadky, v placeném OK. Ale já jsem nenáročný, mám jenom pár jednoduchých webovek. Tak a taky končím s OT.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #12
                        Já byl na pipni.cz (free i placený), pak po nepříjemných výpadcích jsem odešel k banan.cz (stydím se .. Nakonec jsem skončil u dvakrát drahšího moonlake.cz a zatím spokojenost.

                        Po zkušenostech bych už nikdy k tak levným hostingům nešel, nestojí to za ty nervy... Raději si připlatit za profesionalitu a nemodlit se, aby admin zrovna nesváděl 16ctky na stodolní.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Foto

                          Tak si říkám, že bych vám mohl ukázat fotku těsně po té loňské nemocenské, kdy mi museli vlézt do hlavy a odstranit to krvácení.... Dneska už je o něco zahonějejší, ale pořád mi děcka říkají Jarda Potter
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Hele, podobnej montážní otvor do hlavy měl taky ten frajer od Frankenstaina...

                            Komentovat


                              #15
                              Tak to je husté. Doufám, že budeš v pořádku. Držím palec
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X