Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Československá dema na Youtube

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Československá dema na Youtube

    Bývalý provozovatel Amiga portálu a tvůrce stránek C.A.D.A. o československé demoscéně, všem tu jistě známý Jaroslav Kabara pravděpodobně pro podporu bývalých scenerů a pod tíhou rozšiřujícího trendu všechna dema/intra/cracktra nahrát na youtube, vytvořil na youtube kanál, kde nahrál jako video většinu česko/slovenských dostupných dem/inter na Amigu.

    Pro majitele reálných Amig to pravděpodobně není úplně atraktivní, ale pro ty co už doma Amigu nevlastní, ale tu dobu pamatují, to může být možná zajímavé a vyvolat vzpomínky na časy, kdy Amigu znal ještě každý...

    (Odkaz jsem dával už do chlívku, ale myslím si, že si zaslouží na upozornění i v domácí scéně, protože to k domácí scéně patří.)

    Panda Libor

    #2
    O: Československá dema na Youtube

    Tak to začínám když relaxuji prolejzat a u Vertical Syndicate - MIP Invitation jsem se při čtení textu hezky pobavil .
    Jo a takhle to má být!
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #3
      O: Československá dema na Youtube

      Vertical je proste nejlepsi demogrupa v cechach.

      Komentovat


        #4
        O: Československá dema na Youtube

        Chtělo by to něco novýho...
        Panda Libor

        Komentovat


          #5
          O: Československá dema na Youtube

          Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
          Chtělo by to něco novýho...
          Jo já to řikam furt, nějaký nový demo to chce to je jasny.

          Komentovat


            #6
            O: Československá dema na Youtube

            Teď není potřeba dělat zázraky, stačí nějaký logo s efektem, scroll text a nějaká našláplá hudba a potěší to každýho fandu...bohužel snadno se o tom mluví, ale nikomu se moc do ničeho nechce...čest výjimkám
            Panda Libor

            Komentovat


              #7
              O: Československá dema na Youtube

              Teď by stačilo něco takovýho, do toho nějaká moderní našláplá hudba a je vymalováno.

              http://janeway.exotica.org.uk/release.php?id=4895music "san francisco" by Lizard. Original by Scott McKenzie (1967)
              Panda Libor

              Komentovat


                #8
                O: Československá dema na Youtube

                Tohle nebude problém, ale dodej mi tu našláplou muziku ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  Ahoj. Nevíte někdo, jak by se dalo něco dát na výše uvedený YT kanál? Je to podle mne skvělá sbírka, a tak jsem ji chtěl rozšířit o zatím poslední demíčko od Vectors. Ať je tam všechno pěkně pohromadě. Psal jsem na email, který je uvedený na CADA stránce, ale nikdo mi už více než měsíc neodepsal. Nevíte někdo o nějakém spolehlivějším kontaktu na majitele kanálu? Video (h.264/mp4) je už k dispozici.
                  Naposledy upravil Defor; 06.11.2020, 19:30:48.

                  Komentovat


                    #10
                    Dami s Proberem udržuje nějaký kontakt .
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Defor Přejít na původní příspěvek
                      Ahoj. Nevíte někdo, jak by se dalo něco dát na výše uvedený YT kanál? Je to podle mne skvělá sbírka, a tak jsem ji chtěl rozšířit o zatím poslední demíčko od Vectors. Ať je tam všechno pěkně pohromadě. Psal jsem na email, který je uvedený na CADA stránce, ale nikdo mi už více než měsíc neodepsal. Nevíte někdo o nějakém spolehlivějším kontaktu na majitele kanálu? Video (h.264/mp4) je už k dispozici.
                      Prober před rokem prodělal krvácení do mozku a teprve teď se dává dohromady. Tenhle měsíc bude všechno mazat, ono to asi není na mě. Ale už to má veřejně napsáno i u sebe na webu CADA, tak asi není problém to zveřejnit. Psal to nejdříve registrovaným lidem u sebe. A doporučuju se podívat i na jeho druhý web AmigaOS.
                      Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Prisko Přejít na původní příspěvek

                        Prober před rokem prodělal krvácení do mozku a teprve teď se dává dohromady. Tenhle měsíc bude všechno mazat, ono to asi není na mě. Ale už to má veřejně napsáno i u sebe na webu CADA, tak asi není problém to zveřejnit. Psal to nejdříve registrovaným lidem u sebe. A doporučuju se podívat i na jeho druhý web AmigaOS.
                        Dík za info.
                        Někdy z kraje roku se mi Prober ozval, napsal mi o svých problémech se zdravotním stavem. Dokonce na své stránky CADA dal i ten odkaz, kvůli kterému jsem se ho loni snažil kontaktovat. Je skvělé, že se mu podařilo nad zdravotními problémy zvítězit.
                        Bohužel zpráva, že CADA v polovině září zruší, je velmi smutná. Bylo to myslím jediné místo na internetu, kde byly shromážděny informaci o něčem, co tady kolem Amigy kdysi bylo a co už není a už nikdy nebude. Informace o skupinách a produkcích tam byly pěkně uspořádané a vše (tedy pokud se to podařilo uchovat) bylo k dispozici ke stažení. Chápu, že Amiga scéna je u nás v tomto ohledu mrtvá. Nikdo se s grafikou a hudbou už nedělá, takže nové příspěvky se už roky nedaly očekávat, a v důsledku ani neexistovala žádná diskuze, ale bylo fajn vědět, že na internetu je volně dostupný archív, kde bylo vše rychle k dohledání. Teď pamětníkům nezbývá nic jiného než alespoň stáhnout celý web a doma si ho zazálohovat.

                        Komentovat


                          #13
                          Nechápu,ho, sbírat informace, roky budovat a pak spálit? Já jsem to pro budoucí generaci stihl, oba weby jsou na disku, komplet...

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Kachna Obecna Přejít na původní příspěvek
                            Nechápu,ho, sbírat informace, roky budovat a pak spálit? Já jsem to pro budoucí generaci stihl, oba weby jsou na disku, komplet...
                            Ani ho pochopiť nemôžeš a ani nikto z nás, lebo sme si takým niečím neprešli. Je fajn, že si to zálohovať. Myslím, že nebudeš sám.
                            Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                            Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                            E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                            Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                            AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                            Komentovat


                              #15
                              Van Gogh si odrezal ucho, iní si rovno vzali život... Prober prežíva (ďalšie) ťažké obdobie a tak jedná, ako jedná. A aj keď ho osobne a ani inak vôbec nepoznám a "páleniu mostov" nerozumiem (a nemôžem povedať, že by sa mi páčilo), tak si ho za jeho obrovský kus práce v rámci CS Amiga komunity budem stále vážiť.

                              P.S.: Som tu nový, a tak by som chcel vedieť, či má Prober nejaký dosah i na existenciu tohoto portálu?

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X