Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga a Warez

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga a Warez

    Co si myslíte o warezu na Amize?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    ja s nim nemam problem, mam os legalne, par her taky, a dyz se neco neda koupit, stahnu a nedelam pupinky
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Mam podobnej nazor. Napriklad dneska uz skoro neni moznost nektery (zvlaste programy) sehnat
      legalne. Ale je jasny ze "warezovat" novy veci na Amigu by se nemelo. Mam OS
      3.9 legalne a Real3D taky
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #4
        Warez na amize

        Zastávám názor, že když si s nečím jen hraju a zkouším, mám takový vnitřní pocit, že nemusím platit. Jakmile se mi to ošahám a opravdu móóc se mi to líbí, platím. A samozřejmě platím, když mi to vydělává peníze. Ale to se mi na amize asi stát nemůže . Jinak mám legální OS1.3 až 3.5, 3.9 jsem ještě nestihnul, ale až bude nějaký dobrý pich na eBay nebo budu potřeboval víc věcí z amikitu&spol, určitě půjdu do toho. Ale mám legální PFS2&3 a to je skoro víc než OS
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          Je pravda, ze na Amigu uz se toho legalne ani moc koupit neda, je to mrtva platforma a hry povazuji za abandonware. Kazda Amiga byla prodana s legalnim OS, takze jedine koupit OS3.9
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Teraz sa asi prehresim.Nemal by niekto nahodou reg.kluc k whdload 16.6 4109? Btw ako sa vlastne potom zadava do programu.V manuale som sa tonedocital.
            A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

            Komentovat


              #7
              Klic si muzes koupit, nahrajes ho treba do adresare S:
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                Registrační klíč jsme si tady nedávno hromadně kupovali. Dá se pořídit za 20€ na www.whdload.de, kde můžeš stáhnout i nejaktuálnější verzi 16.7

                Samotnou registraci si už nepamatuju, ale tuším jsem ten klíč nahrál do S: a bylo vystaráno.
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Zihos Přejít na původní příspěvek
                  Teraz sa asi prehresim.Nemal by niekto nahodou reg.kluc k whdload 16.6 4109? Btw ako sa vlastne potom zadava do programu.V manuale som sa tonedocital.
                  Klíč dostaneš mailem, kde je i podrobně napsáno, kam ho máš uložit. Míst může být několik, program je postupně pohledává (když ho nenajde v jednom adresáři, hledá v dalším). Platí pro všechny verze. Svůj klíč, registrovaný na moje jméno, Ti rozhodně dávat nemíním, 20E je směšná cena a na její zaplacení má každý.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    A navíc si ti kluci co stojí za WHDLoadem těch 20 éček vážně zaslouží...
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      A navíc si ti kluci co stojí za WHDLoadem těch 20 éček vážně zaslouží...

                      jo zacituji nazor s fora " whdload je bozi"

                      mam taky nazor ze ak niekto robi dobry soft tak si ho kupim ci uz je to akoze abandonware alebo nie. Narozdiel od firiem ktore zberaju najlepsich a najnadanejsich odbornikov po statoch a ich soft stoji za dve veci

                      Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.


                      Komentovat


                        #12
                        All ready to use, wonderful. . . Tak to je hláška.

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X