Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Road avenger

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Road avenger

    ROAD AVENGER spada do kategorie interaktivni film. Hra vysla v roce 1985 na LaserDisc a byla portovana na mnoho ruznych systemu jako MSX, X1 Mega CD/Sega CD, LaserActive (in Mega LD format), Sega Saturn, PlayStation.

    Hra bezi na OCS Amigach v HAM6, na AGA v HAM8 a to bud z CD nebo z HDD.

    Features
    • All nine levels ported from the LaserDisc classic.
    • Enhanced version of the FMV engine used to power ReImagine's port of "TimeGal".
    • Six difficulty settings.
    • Start from any level, or choose to watch all scenes.
    • Options for 1 Button Joysticks, 2 Button Pads as well as CD32 Controllers.
    • Half an hour of anime footage.
    • The iconic Sega CD opening song by JWALK, as well as the arcade original.
    • Stunning HAM graphics on all versions, including for OCS.
    • Enhanced graphics in the AGA edition.


    Vice informací: https://pixelglass.org/#roadavenger

    #2
    O: Road avenger

    Hodil jsem to sem: https://www.lemonamiga.com/games/details.php?id=4239 kdo máte na Lemonu registraci, můžete to zhodnotit.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Road avenger

      Tak som to skusal (AGA,HDD) verziu. Neviem naco to je v HAM8, ked tam je aj tak malo farieb, kludne to mohlo byt v 256 farbach, 1x1 a vo vacsom okne. Hracie okno je dost male. Mozno keby to bolo na celu obrazovku a krajsie, tak by sa mi to aj pacilo. Takto sa mi to nepaci a hrat ma to nebavi uz vobec, podobne ako aj TimeGal. Pustil som si vsetky sceny.
      Okrem toho vsetkeho mi strasne vadi, ze hra sa pusti na PAL obrazovke, ale neodstavia system a tak na CGX obrazovke vidno, ze pohyb mysi a stisk klaves reaguje okrem hry zaroven aj vo WB a moze doist k premiestneniu ikon a pod.Ten kto nema 2 monitory si to mozno ani nevsimne ale casom sa moze cudovat ked si porobi bordel v systeme (trebarz pusti format disku). Bud mali odstavit system, alebo pouzivat INPUT len na aktivnom screene. To iste bolo aj v Time Gal... Preventivne je lepsie si otvorit NEWCLI na cely WB a klikat pocas hry v nom...
      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

      Komentovat


        #4
        O: Road avenger

        Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
        Tak som to skusal (AGA,HDD) verziu. Neviem naco to je v HAM8, ked tam je aj tak malo farieb, kludne to mohlo byt v 256 farbach, 1x1 a vo vacsom okne. Hracie okno je dost male. Mozno keby to bolo na celu obrazovku a krajsie, tak by sa mi to aj pacilo. Takto sa mi to nepaci a hrat ma to nebavi uz vobec, podobne ako aj TimeGal. Pustil som si vsetky sceny.
        Okrem toho vsetkeho mi strasne vadi, ze hra sa pusti na PAL obrazovke, ale neodstavia system a tak na CGX obrazovke vidno, ze pohyb mysi a stisk klaves reaguje okrem hry zaroven aj vo WB a moze doist k premiestneniu ikon a pod.Ten kto nema 2 monitory si to mozno ani nevsimne ale casom sa moze cudovat ked si porobi bordel v systeme (trebarz pusti format disku). Bud mali odstavit system, alebo pouzivat INPUT len na aktivnom screene. To iste bolo aj v Time Gal... Preventivne je lepsie si otvorit NEWCLI na cely WB a klikat pocas hry v nom...
        tohle je fajn poznamka, mzna by nebylo spatne to postnout sem https://eab.abime.net/showthread.php?t=91553 nebo sem http://pixelglass.org/contact a treba to povede k lepsimu vysledku.

        Co se tyce kvality video, co jsem se chvili dival na nejake gameplaye z ostatnich platforem, tak nikde to nevypada extra hezky a ciste...

        Komentovat


          #5
          O: Road avenger

          ja som na EAB neni zaregistrovany, ale bolo by dobre dat im o tom vediet...
          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

          Komentovat


            #6
            O: Road avenger

            Vynikající počin! Gratulace PIxelglass!
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              O: Road avenger

              Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
              ja som na EAB neni zaregistrovany, ale bolo by dobre dat im o tom vediet...
              Tak jsem to tam postnul
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X