Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RPI + RecalBox

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: RPI + RecalBox

    Autorem citovaného textu je Sindlarv Přejít na původní příspěvek
    Zajímavá diskuse, díky za ni... musím říct, že mě Wii nalákalo. Mohl by mi někdo poradit jakožto člověku, který nikdy žádnou konzoli neměl, je potřeba nějaká konkrétní revize hardwaru, nějaké dodatečné úpravy, něco dalšího? Přečetl jsem si wiki k Wii i FAQ na wibrew, ale asi hledám odpovědi na základní věci, které každý zná
    Podle mě je to jedno jakou verzi - já mám asi jednu s nejstarších verzí ještě s konektory pro původní ovladače a jede vše. Původní systém stejně nepoužiješ a vše jede přes Homebrew channel. To je appka která přibyde v oknech WII po cracku.
    Pak se vše láduje přes SD kartu.
    Amiga

    Komentovat


      #77
      O: RPI + RecalBox

      Autorem citovaného textu je Sciner Přejít na původní příspěvek
      Podle mě je to jedno jakou verzi - já mám asi jednu s nejstarších verzí ještě s konektory pro původní ovladače a jede vše. Původní systém stejně nepoužiješ a vše jede přes Homebrew channel. To je appka která přibyde v oknech WII po cracku.
      Pak se vše láduje přes SD kartu.
      Já si to nemyslím, tady abych upřesnil čím novější wii a firmware tím větší pruda s hacknutím. Dokonce na posledních sériích nefungovali wii remote z starších konzolí. Moje zkušenost
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #78
        O: RPI + RecalBox

        Dik, to jsem potreboval slyset.
        AmigaOS // AROS

        Komentovat


          #79
          O: RPI + RecalBox

          mam ted doma 4x Wii, jedno moje kupovane pred x lety, asi prvni verze a jeste je v nem chip a ted dalsi 3 takze verze budou asi odlisne zkusim to casem testnout teda
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #80
            O: RPI + RecalBox

            Vyjma uplne nejnovejsi revize Wii (ta, ktera nema podporu GameCube) mam pocit, ze jsem pomoci Letterbombu hacknul uplne vsechna Wii (cca 10 za mou "karieru"). Opruz nastaval az pri instalaci spravne verze cIOSu, coz bylo pokazde jine (dle konkretni verze Wii a firmwaru), ale jestli si to dobre pamatuju, tak utilita Pimp My Wii byla schopna tohle zautomatizovat (a na to staci LetterBomb).
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X