Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RPI + RecalBox

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: RPI + RecalBox

    Tak mě napadá jestli by jsi si neměl nechat změnit název tématu.
    Třeba emulace na Wii
    Amiga

    Komentovat


      #62
      O: RPI + RecalBox

      takže co vše za emulátory rozjedu na Wii?
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #63
        O: Retropie - pár otázek

        A až to všechno rozjedete u sebe, tak si od vás nechám poradit.

        Komentovat


          #64
          O: RPI + RecalBox

          Panda Libor

          Komentovat


            #65
            O: RPI + RecalBox

            Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
            takže co vše za emulátory rozjedu na Wii?
            Jak píše delihc.

            Co se mě týče, tak smysl má jen AMIGA, SNES, C64, ZX (viz poznámky výše) a možná DOS.
            Na RPI jsem ještě koketoval s PSX (pár ucházejících her pro dva), N64 (sračka) a MAME.

            Nic náročnějšího asi na WII nemá smysl, protože je hardwarově výrazně slabší než RPI, na kterým novější věci už moc nešly...
            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

            Komentovat


              #66
              O: RPI + RecalBox

              DOSBOX ani nezkoušejte, je pomalej jak hovno, aby to vůbec něco zobrazovalo, musí se přeskakovat frejmy, a i pak je to totálně bez šance
              Ale co vlastně s DOSem, že jo
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #67
                O: RPI + RecalBox

                Kdyžtak to prosím někdo zas přejmenujte, třeba na RPI (Recalbox) & WII (Homebrew)
                Ještě by to asi chtělo celý přesunout do fóra Emulace na ostatních platformách
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #68
                  O: RPI + RecalBox

                  Ještě pár poznámek, abych to nezapoměl:

                  ad myš (USB 1):
                  - bezdrátová buď nefunguje vůbec, nebo má na prd odezvu
                  - drátová funguje stabilně v krajním USB (USB 1), ve druhém (USB 2) se po chvíli extrémně zpomalí a pak zasekne

                  ad klávesnice
                  (USB 2): naštěstí funguje i v USB 2, občas se odpojí, ale stisknutím libolné klávesy se ihned zas připojí

                  ad USB stick
                  (USB 1): funguje jen v USB 1
                  Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                  Komentovat


                    #69
                    O: RPI + RecalBox

                    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                    Ještě pár poznámek, abych to nezapoměl:

                    ad myš (USB 1):
                    - bezdrátová buď nefunguje vůbec, nebo má na prd odezvu
                    - drátová funguje stabilně v krajním USB (USB 1), ve druhém (USB 2) se po chvíli extrémně zpomalí a pak zasekne

                    ad klávesnice
                    (USB 2): naštěstí funguje i v USB 2, občas se odpojí, ale stisknutím libolné klávesy se ihned zas připojí

                    ad USB stick
                    (USB 1): funguje jen v USB 1
                    kdyz jedes ty emulatory nefunguji gc sloty na joy?
                    pařba a flink chtěj celýho člověka...

                    Komentovat


                      #70
                      O: RPI + RecalBox

                      to nevim, nemám jak vyzkoušet, každopádně funguje wiimote a pravděpodobně i s připojeným joypadem

                      proč se ptáš?
                      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                      Komentovat


                        #71
                        O: RPI + RecalBox

                        Právě jsem vyzkoušel tu bezdrátovou myš, jel jsem přes Uae Can Fodder a paráda - prodleva neznatelná. Zapojil jsem přes hub usb i tu klávesnici do jedničky a do dvojky usb Flash.
                        Amiga

                        Komentovat


                          #72
                          O: RPI + RecalBox

                          Zkoušel jsem to zleva zprava, bez šance
                          Asi máš trochu jinou verzi Wii nebo něco
                          Naposledy upravil kunilingus; 16.03.2019, 12:17:26.
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #73
                            O: RPI + RecalBox

                            Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                            Takze uz zbyva posledni vec, rozbehat achtung die kurve pro 6. Co se me tyce, bez sance
                            Takže taky vyřešeno, stačilo přemapovat ALT a CTRL ve WINUAE (obě strany) - nechápu, proč se mi to povedlo až teď
                            - Na PC má teď amiga 100% funkčnost + navíc krásně pracuje s USB Joypady, například s tímto
                            - Keyrah totálně zklamal

                            Takže pokud jde o záchranu amigy před politím pivem, tak na hraní ve více hráčích se mi to teď jeví následovně:

                            PC + TV/Projektor:

                            - Amiga: pro 1 - 6 (možná i 8 ) hráčů na ext. klávesnici
                            - PC: pro 2 - 4 na lokále (např. castle crashers, towerfall atd.), to k pivu vypadá hodně dobře
                            - SNES: lepší ovladače

                            WII homebrew:
                            - WII: kvůli pohybu, tancování a tak, což se ale spíš hodí pro rodinou pařbu s ženskejma a dětma
                            - C64: krásně funguje pro dva joypady (na PC je to mnohem komplikovanější)
                            - ZX: výborně nastavitelné, jen pro 1 hráče
                            - (Amiga: jen pro 1 - 2)
                            - (SNES: s wii ovladači)

                            RPI jsem vyřadil, protože je překonanej na všech frontách
                            Kdybych byl úplný čuně, tak bych teď začal emulovat wii na PC a zůstal by mi v ruce jen jeden kousek železa, ale to už asi ne
                            Naposledy upravil kunilingus; 18.03.2019, 20:47:06.
                            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                            Komentovat


                              #74
                              O: RPI + RecalBox

                              Zajímavá diskuse, díky za ni... musím říct, že mě Wii nalákalo. Mohl by mi někdo poradit jakožto člověku, který nikdy žádnou konzoli neměl, je potřeba nějaká konkrétní revize hardwaru, nějaké dodatečné úpravy, něco dalšího? Přečetl jsem si wiki k Wii i FAQ na wibrew, ale asi hledám odpovědi na základní věci, které každý zná
                              AmigaOS // AROS

                              Komentovat


                                #75
                                O: RPI + RecalBox

                                Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                                Jak píše delihc.

                                Co se mě týče, tak smysl má jen AMIGA, SNES, C64, ZX (viz poznámky výše) a možná DOS.
                                Na RPI jsem ještě koketoval s PSX (pár ucházejících her pro dva), N64 (sračka) a MAME.

                                Nic náročnějšího asi na WII nemá smysl, protože je hardwarově výrazně slabší než RPI, na kterým novější věci už moc nešly...

                                Za mě ještě ScummVM - frčí jak má a já si hraju své oblíbené adventury z 90tých
                                Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X