Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

BD Editor

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    BD Editor

    Sháním poslední verzi BD Editoru (tuším 2.0) nejlépe i s nějakým klíčem. Mám jen 1.0
    Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

    #2
    O: BD Editor

    Určitě existovala i verze 2.2. Možná by stálo za to kontaktovat autora, jestli by to neuvolnil free. Osobně jsem si ten editor ve své době nekoupil, 1600,- bylo dost. Psal jsem prostý text, který jsem pak naimportoval do PC editorů a finální úpravu dělal tam.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: BD Editor

      free to nepůjde... už jsem to před lety zkoušel, chyběl jen krůček, ale narazil jsem, protože část byla byla dále licencována za prachy a použita ( mám dojem že slovník). Musel bych dohledat emaily na amize...

      Komentovat


        #4
        O: BD Editor

        zatial som nasiel len demo 2.0 - mala by byt na AmigaReview #31 Coverdisku:

        Příloha k časopisu Amiga Review #31. Obsahuje programy: BD Editor 2.0 - na tomto APD disku vám přinášíme exkluzivní demoverzi 2.0 původního českého textového editoru, takže si tento stále se dokonalejší program budete moci sami otestovat

        https://cada.probers.cz/component/phocadownload/category/19-amiga-review.html?download=253:amiga-review-disk-31-zari-rijen-97


        zaujimave ze bol portovany aj pre PowerPC:


        Naposledy upravil TherioN; 11.04.2018, 13:12:30.
        --------------------------------------------------
        A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

        Komentovat


          #5
          O: BD Editor

          něco z archivu... Kdysi jsem nabízel znovu vydání BDE pro komunitu, ale ohlas byl nedostatečný. ale to byl rok 2003.

          vzhledem k tomu ze ne kazdy vi o co go mam tu blizsi informace k samotnemu
          editoru.

          vsechny vyse uvedene informace muzete nalezt na webu BDeditoru

          Ktera je sice naposledy updatovana v r.1998.
          Posledni vydana verze 2.2 stala 1600kc!!!
          Pozadavky 68K verze jsou: Amiga s OS 2.0 a vyssim, 2mb RAM, disketova
          mechanika, harddisk.
          Pozadavky PPC verze jsou: AmigaOS 3.0 a vyssi, 4mb RAM, harddisk, PowerUP
          V46 a vyssi, doporucen system CyberGraphX (tedy graficka karta)

          Na tomto webu je take ke stazeni demoverze BDEditoru (2.1) a najdete tam
          veskere informace o BDeditoru.
          Naposledy upravil Kachna Obecna; 11.04.2018, 15:14:11.

          Komentovat


            #6
            O: BD Editor

            diky za info, ale ten web nejde
            --------------------------------------------------
            A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

            Komentovat


              #7
              O: BD Editor

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X