Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Funkční myši s PS/2 redukcí

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Funkční myši s PS/2 redukcí

    Nooo tak o takovou myš bych měl určitě zájem
    Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
    Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

    Komentovat


      #32
      O: Funkční myši s PS/2 redukcí

      Mám pár myší stejnech druhů optický PS/2. Takže pokud se to povede byli by i náhradní díly na tlačítka atd. ale myslim, že ty myši jsou držáky. Většinou odejde kablík jinak jedou.
      A1200 + blizzard 1230/50Mhz, 8Mb fast ram. Amiga 1200 Elbox tower. Amiga 1200, 2Mb chip ram.

      Komentovat


        #33
        O: Funkční myši s PS/2 redukcí

        vcera jsem si koupil redukci z aukra - prispivam svoji 10 let starou myskou (to stari je na ni videt, ale funguje porad bezproblemove) a podelim se o radost i par fotkama...
        Přiložené soubory
        PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

        Komentovat


          #34
          O: Funkční myši s PS/2 redukcí

          Stálo by za to tu myšku pořádně umýt. Je horší jak záchodové prkénko .
          I love Amiga

          Komentovat


            #35
            O: Funkční myši s PS/2 redukcí

            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
            Stálo by za to tu myšku pořádně umýt. Je horší jak záchodové prkénko .
            jj, kdyz jsem se dival na tu fotku, kde ta veskera spina krasne vylezla, tak jsem si rekl to same
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat


              #36
              O: Funkční myši s PS/2 redukcí

              Narazil jsem na věc, která mě irituje. Mám PS/2 redukci zakončenou USB konektorem. Myš Logitech M-BJ58 mi funguje 100%, ale myš Logitech RX250 ne. Když se chci dostat do early startapu držením obou tlačítek myši, tak mi to s tou samou redukcí u M-BJ28 funguje, u RX250 ne.
              I love Amiga

              Komentovat


                #37
                O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                Narazil jsem na věc, která mě irituje. Mám PS/2 redukci zakončenou USB konektorem. Myš Logitech M-BJ58 mi funguje 100%, ale myš Logitech RX250 ne. Když se chci dostat do early startapu držením obou tlačítek myši, tak mi to s tou samou redukcí u M-BJ28 funguje, u RX250 ne.
                Takže ti ta RX250 nefunguje s redukcí vůbec ? Nebo nefunguje jen to držení dvou tlačítek najednou ? Jaký typ redukce máš ? (foto z obou stran napoví víc, může chybět třeba nějaký pull-up rezistor na signálu CLK nebo DATA u myšího konektoru. A nebo prostě chceš jen připojit USB myš, která neumí PS/2 protokol a s tím se už dělat nic nedá.

                Komentovat


                  #38
                  O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                  U té redukce mi s myší RX250 funguje normálně levé i pravé tlačítko. Jen držení tlačítek naráz asi nefunguje. Je to USB/PS2 od Boboo, zkusím to někdy rozdělat a nafotit. Měla by to být klasická redukce s PIC a ochranou.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #39
                    O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                    Starsie USB mysky, maju podporu protokolu PS/2, novsie uz su cisto USB a preto nefunguju zo starou redukciou co som robil pred dekadou. Je dost mozne, ze myska ktoru mas pri stlaceni oboch tlacitiek negeneruje vhodny packed PS/2 protokolu, co by bol dekodovany redukciou.
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #40
                      O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                      Zkusil jsem tu RX250 s mými redukcemi a s redukcí od Boboo opravdu AES nedám, ale s Chainovou redukcí a RYSem ano.
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #41
                        O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                        zajimave .)
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #42
                          O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                          Přinesl jsem si asi 7 myší na otestování z práce a zklamali mě všichni z OEM vyrobcu: fujitsu, dell, acer, hp, msi
                          Jal jsem se tedy jít na to obráceně a hledal jsem myšku která je USB a má PS/2 redukci A našel a funguje
                          Jde o Airen RedMouseR. Překupník těhle myší je TNTrade. Dělá i verze bez převodky a ty otestované nemám. Kupoval jsem na CZC
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: AirenRedmouse.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 399,7 KB
ID: 109621
                          Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
                          Projects: The Lost Forest, still in progress

                          Komentovat


                            #43
                            O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                            125,- to ujde. Jak to jezdi po stole bez podlozky a tak?

                            Komentovat


                              #44
                              O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                              Po mém matném bílem stole bez problémů, různobarevné podložky nemá ráda, jednobarevné nevadí
                              Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
                              Projects: The Lost Forest, still in progress

                              Komentovat


                                #45
                                Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
                                O: Funkční myši s PS/2 redukcí

                                Přinesl jsem si asi 7 myší na otestování z práce a zklamali mě všichni z OEM vyrobcu: fujitsu, dell, acer, hp, msi
                                Jal jsem se tedy jít na to obráceně a hledal jsem myšku která je USB a má PS/2 redukci A našel a funguje
                                Jde o Airen RedMouseR. Překupník těhle myší je TNTrade. Dělá i verze bez převodky a ty otestované nemám. Kupoval jsem na CZC
                                [ATTACH=CONFIG]8035[/ATTACH]
                                Tyhle myšky jsou pořád v prodeji,přes usb redukci běží perfektně,zkoušel jsem jí i přes redukci ps2 a na Tavamouse běží taky,kupoval jsem na Mironetu.
                                Amiga je nejlepší...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X