Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AHI a WHDLoad

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AHI a WHDLoad

    Máte někdo zkušenost z přehráváním zvuku whdload her přes AHI? Jedná se mi o to, že bych chtěl zvuk z whdload hry "posílat" na zvukovou kartu Repulse a z ní jackem do reproduktorů. Je to vůbec reálné?
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    O: AHI a WHDLoad

    Co výstup z Pauly zapojit do IN portu a pak softwarově přepnout.
    Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

    Komentovat


      #3
      O: AHI a WHDLoad

      Ja bych rekl, ze to softwarove nepujde a pres AHI urcite ne, pokud to tedy ta hra primo nepodporuje. Navic WHD obvykle deaktivuje workbench, ktery pouziva pouze pro pristup k disku, takze ani AHI pak nemuze bezet.

      Komentovat


        #4
        O: AHI a WHDLoad

        To by určitě fungovalo, ale zajímá mě, jestli by to nešlo přímo z té zvukovky, aniž bych musel použít další kabely/redukci.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          O: AHI a WHDLoad

          Takže pro ahi je nezbytné aby běžel wb a aby to případně podporovala hra?
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            O: AHI a WHDLoad

            AHI nemůže fungovat, WHDLoad je podle mého takový virtuální boot hry přes romkový image. Workbench se před startem hry vypíná a po ukončení opět zapíná.

            Jak už řekl Mistr Kocour, jednoduše si připoj oba cinche jako Line IN do zvukovky a máš to vyřešené. Já to tak mám a všechno mi chodí ven jedním výstupem ze zvukovky.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              AHI a WHDLoad

              U WHD se worbench zapina i behem hrani, protoze je potreba pro nacitani z disku. To je dost videt na pocitacich s malo RAM, kdy se do ni cela hra na zacatku pomoci “preload” nedokaze nacist. Pri nacitani se pak zastavuje hudba a blika obraz.

              Neni to zas takove kouzlo, jen je proste nutne pri hrani vypnout multitasking a pak nelze z wb pouzit zadne funkce. Ani AHI.

              Propojka do vstupu to podle me resi elegantne.

              Komentovat


                #8
                O: AHI a WHDLoad

                Ja ani nepoznam WHD hry ktore by podporovali AHI. A ak nahodou take su, tak musia byt systemove a WHD nepotrebuju...
                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                Komentovat


                  #9
                  O: AHI a WHDLoad

                  Mam propojeny vystup z ami do vstupu toccaty, ahi neresim, hry hrajou
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X