Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vampire V4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Vampire V4

    sakrys chybi mi tam r...


    ortodoxni amigiste

    Komentovat


      O: Vampire V4

      Njn, ortodoxní je lepší...
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        O: Vampire V4

        Amiga34 --- Vampire 4 SA bylo vyprodano za 45min

        Zaroven pry Apollo team obdrzel 100 zavaznych objednavek.

        Komentovat


          O: Vampire V4

          Článok vydal aj Forbes https://www.forbes.com/sites/marcoch...for-pre-order/

          Komentovat


            O: Vampire V4

            549€ veletržní cena, sakra sakra
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Vampire V4

              A ted si predstavte, ze tenhle clanek na Forbsu, cte jeden frajer na zapad od nas --- uplne si predstavuju to titulkovane video "Hitler ve svem bunkru --- Das war ein Befehl!"

              ....tak ja tady takovou dobu delam Indivisiony, Acy, Catweasely, Budhy a nic, zadny clanek! Najednou nekdo prekresli dvanactikuli v KiCADu a pise o nem Forbes?! A to uz vubec nemluvim o nejakem Warpu, ktery beztak soli posypovou soli!
              Naposledy upravil k0x; 31.10.2019, 21:45:19.

              Komentovat


                O: Vampire V4

                Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                A ted si predstavte, ze tenhle clanek na Forbsu, cte jeden frajer na zapad od nas --- uplne si predstavuju to titulkovane video "Hitler ve svem bunkru --- Das war ein Befehl!"

                ....tak ja tady takovou dobu delam Indivisiony, Acy, Catweasely, Budhy a nic, zadny clanek! Najednou nekdo prekresli dvanactikuli v KiCADu a pise o nem Forbes?! A to uz vubec nemluvim o nejakem Warpu, ktery beztak soli posypovou soli!
                Hold musíš pokračovat dál....
                Amiga je nejlepší...

                Komentovat


                  O: Vampire V4

                  Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                  A ted si predstavte, ze tenhle clanek na Forbsu, cte jeden frajer na zapad od nas --- uplne si predstavuju to titulkovane video "Hitler ve svem bunkru --- Das war ein Befehl!"

                  ....tak ja tady takovou dobu delam Indivisiony, Acy, Catweasely, Budhy a nic, zadny clanek! Najednou nekdo prekresli dvanactikuli v KiCADu a pise o nem Forbes?! A to uz vubec nemluvim o nejakem Warpu, ktery beztak soli posypovou soli!
                  panejo, delej si z toho legraci a taky skoncis na cerne listine jednoho pana tady

                  Komentovat


                    O: Vampire V4

                    Tenhle kousek z článku ve Forbesu mne příjemně pobavil:
                    To the shock and amazement of many in the tech community, the Amiga will not go gentle into that goodnight. In fact, in a recent email visible on the Linux Kernel Mailing List archive, Linus Torvalds even asked “Will that thing _never_ die?”

                    The short answer to that question is, “No”.
                    Našel jsem i mail přímo od Torvalda, kde to bylo zmíněno:

                    Naposledy upravil Cyberian; 01.11.2019, 07:13:15.
                    Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
                    Projects: The Lost Forest, still in progress

                    Komentovat


                      O: Vampire V4

                      Kox a Exie. Já bych fakt rád věděl, co vám ten Jens provedl, že k němu máte takovou averzi. Nechci tady buransky pokřikovat, takže se vás nezeptám jestli vám píchal manželky nebo přítele, ale takhle pohrdat někým kdo se Amize věnuje tolik let. Já to nechápu, to fakt není lepší projevit trochu úcty a v některých situacích raději mlčet?
                      Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                      Komentovat


                        O: Vampire V4

                        Bohuzel, my totiz mame smysl pro humor

                        Komentovat


                          O: Vampire V4

                          Autorem citovaného textu je Prisko Přejít na původní příspěvek
                          Kox a Exie. Já bych fakt rád věděl, co vám ten Jens provedl, že k němu máte takovou averzi. Nechci tady buransky pokřikovat, takže se vás nezeptám jestli vám píchal manželky nebo přítele, ale takhle pohrdat někým kdo se Amize věnuje tolik let. Já to nechápu, to fakt není lepší projevit trochu úcty a v některých situacích raději mlčet?

                          Jednal jsi nekdy s Jensem? Ja ano
                          Znas jeho produkty? Ja ano


                          Mas smysl pro humor? Ja ano

                          Komentovat


                            O: Vampire V4

                            Prisko> Ja vim jsem jsem to minule nenapsal uplne srozumitelne a Dami to vysvetlival za me, ale tyhle reci si vazne nech pro sebe, nebo na jine forum.

                            Komentovat


                              O: Vampire V4

                              Pánové, nestačím se divit. Vy tady necháte urážet člověka, který toho pro Amigu udělal v průběhu minulých let šíleně moc. Necháte jej urážet několika vyvolenými, kteří toho pro Amigu neudělali nikdy nic a když na to upozorním, sesypete se na mně. Já mezitím přečet pár článků jak jste se tady stali administrátory a trochu to dává smysl. Vy jste vážně divná, uzavřená sekta. Nebudu dále obtěžovat.
                              Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                              Komentovat


                                O: Vampire V4

                                Super. Naštěstí je tady blacklist.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X