Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RIP Šlacha

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: RIP Šlacha

    Amiga party uz nikdy nebudou to co byly
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #17
      O: RIP Šlacha

      Bohužel...

      Komentovat


        #18
        O: RIP Šlacha

        Tak tohle je hodně smutná zpráva. Se Šlachou jsem se setkal několikrát na Bytefestech, pokadé mě zval ať přijedu na PP, tak jsem si letos koupil k té mojí A600 i to prase a konečně jsem se chtěl zúčastnit. No teď už asi až v tom našem silicon heaven, ale tam určo jednou zavítám. Zatím tam kamaráde vydrž bez nás, a hlavně trénuj.

        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: pp1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 45,0 KB
ID: 109814
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #19
          O: RIP Šlacha

          Ty jo! Máš rech Dedy, jednou to bude ta nejlepší párty... ever!

          Komentovat


            #20
            O: RIP Šlacha

            Šlacha je nezničitelný, takže neveřim.

            Komentovat


              #21
              O: RIP Šlacha

              Čtu to tady a nemám bohužel slov,se Šlachou jsme si byly velice blízký,nikdy na tebe kamaráde nezapomenu,dál už dnes nic nenapíšu,nemám sílu...
              Amiga je nejlepší...

              Komentovat


                #22
                O: RIP Šlacha

                Ještě jsem nikam nedával fotky z poslední Prase Párty. Rád bych se s vámi podělil o tuto:

                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: slacha_dort_pp22.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 33,2 KB
ID: 109815
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #23
                  O: RIP Šlacha

                  Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                  Šlacha je nezničitelný, takže neveřim.
                  Taky si tu pořád říkám, že je to jen nějaký jeho vtípek a nemůže to být pravda
                  ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                  Komentovat


                    #24
                    O: RIP Šlacha

                    Tak to je velmi velmi smutná zpráva, dobrý člověk a pan Amigista, který by si in memoriam zasloužil minimálně nějaké intro, které by vzdalo hold jeho památce.
                    Panda Libor

                    Komentovat


                      #25
                      O: RIP Šlacha

                      Přikládám parte
                      Přiložené soubory
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #26
                        O: RIP Šlacha

                        Díky za info, v pátek se zůčastním posledního rozloučení se Šlachou,budu gondolovat za celou amiga komunitu(pokud Vám to nebude vadit).
                        Naposledy upravil krtek11; 15.05.2018, 09:14:49.
                        Amiga je nejlepší...

                        Komentovat


                          #27
                          O: RIP Šlacha

                          Autorem citovaného textu je krtek11 Přejít na původní příspěvek
                          Díky za info, v pátek se zůčastním posledního rozloučení se Šlachou,budu gondolovat za celou amiga komunitu(pokud Vám to nebude vadit).
                          Výborně. My se s ním virtuálně rozloučíme v Brně na Resetkání.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #28
                            O: RIP Šlacha

                            A v srpnu si dame alespon panacka ve Vranym. Hergot, vzalo mne to vic, nez jsem cekal. Pozdravte ostatni!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #29
                              O: RIP Šlacha

                              Táto správa ma šokovala. Bol to chlap na správnom mieste, veselý, srandovny a ešte aj amigista [emoji6]. Keď som bol s ním, tak o zábavu bolo vždy postarané. Bude mi chýbať, a nielen mne, ale všetkým. Úprimnú sústrasť jeho rodine. Je mi to ľúto. [emoji22]

                              Odpočívaj v tom nebicku v pokoji
                              Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                              Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                              E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                              Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                              AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                              registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                              Komentovat


                                #30
                                O: RIP Šlacha

                                I když sem ho moc neznal tak na mě působil moc příjemně a sympaticky. Na Atariádě v roce 2011 mi obsadil atárko a na jeden zátah dohrál hru Bounty Bob, prý jeho oblíbená Sem jen valil bulvy!

                                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20110403-112203_at11zb17.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 52,7 KB
ID: 109817

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X