Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MilkyTracker v1.02

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k MilkyTracker v1.02

    MilkyTracker v1.02

    FT2 compatible music tracker - For Amiga platforms (OS3.x, OS4.x, WarpOS, MorphOS, AROS)

    Panda Libor

    #2
    O: MilkyTracker v1.02

    Nedari sa mi to rozbehat vo vyssom rozliseni ako 640x480 Zatial len vo WinUAE.
    A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

    Komentovat


      #3
      O: MilkyTracker v1.02

      Diky! TOhle urcite vyzkousim!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: MilkyTracker v1.02

        Hmm, tak na realne Amize pod OS3.1 mi to hazi error "couldn't initialize sdl". Nevygooglil jsem reseni, nema nekdo nejaky napad? Kde mam vzit ono SDL?
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: MilkyTracker v1.02

          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
          Hmm, tak na realne Amize pod OS3.1 mi to hazi error "couldn't initialize sdl". Nevygooglil jsem reseni, nema nekdo nejaky napad? Kde mam vzit ono SDL?
          Potřebuješ SDL knihovnu https://aminet.net/package/dev/misc/SDL-Amiga
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #6
            O: MilkyTracker v1.02

            Pred chvilou som to skusal a nemam na to nervy. Kazdu chvilu to pada alebo sa seka. Ked to nahodou chvilu ide tak je to vdaka SDL pomale a nepouzitelne. Ked dam play, tak uz sa nic neda spravit okrem CTRL+A+A.
            Rozlisenie sa mi podarilo zvysit, ale to nema zmysel. Dal som mu aj nejake protrackerovske moduly a vsetky nehral dobre.
            Ostavam pri PROTRACKERy a OCTAMEDe..

            PS: Skusal som 3.x verziu, pretoze WOS verziu som nenasiel aj ked ju spominaju...
            Naposledy upravil DJM; 03.07.2018, 15:18:13.
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #7
              O: MilkyTracker v1.02

              Hmm, mel jsem to popsat mnohem lepe.

              Ted jsem to zkousel a myslim si, ze SDL mam nainstalovane, protoze napriklad SCUMMVM mi jede a pokud vim, tak to je taky SDL port.

              Ale na odkazu Aminetu jsem si prochazel README a musim rici, ze jsem vubec nepochopil, odkud se bere referovany mount GG: napriklad, cili je mozne, ze mam SDL nejakou starou verzi nebo spatne nainstalovane. Co je horsi, ze nevim, jak jinak to nainstalovat .

              Krom toho mam nyni ale presnejsi chybovku: Couldnt initialize SDL: No available video device.

              Coz je teda hodne divny.

              Mam nainstalovany AmigaSYS 3.1.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                O: MilkyTracker v1.02

                To vyzera ze uz mas SDL nainstalovane OK ale nedari sa mu otvorit viacbitovu obrazovku. Mas RTG (nejaku graficku kartu) ? Myslim ze to MT vyzaduje...
                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                Komentovat


                  #9
                  O: MilkyTracker v1.02

                  Hmm, aha, tak grafickou kartu nemam, AGA only...

                  Avšak teď jsem se proklikal až k https://github.com/AmigaPorts/MilkyTracker a tam uvádějí dependenci na této verzi SDL: https://github.com/HenrykRichter/libSDL12_Amiga68k

                  Možná to je ten problém? Nevím, jestli jde o identickou knihovnu, jako je tady na Aminetu ke stažení: https://aminet.net/package/dev/misc/SDL-Amiga

                  Pokud ale píšeš, že to nejede moc dobře, tak to asi nemá smysl ani víc zkoušet. Ale chtěl jsem tomu dát šanci, však proč jinak by to dělali, že jo .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    O: MilkyTracker v1.02

                    Neviem preco to robilii, ARTI tiez robil vela portov hier, len prekompiloval a hotovo - na real masine nehratelne/nepouzitelne.
                    Mozno ze na Vampire alebo v emulatore to je rychle, ale to je pre mna bezpredmetne...
                    Ako som pisal predtym, vystacim si s klasickymi amiga trackermi.

                    Tu som nasiel minimum req. pre 68k a spominaju aj RTG: https://eab.abime.net/showthread.php?t=89515

                    Co sa tyka SDL, tak ten na amige nemam rad a ani jeho vyvoj nesledujem. Z heart of the alien som cele SDL vyhodil a spravil zobrazovanie priamo na amigu, nie cez nejake pc knihovne...
                    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                    Komentovat


                      #11
                      O: MilkyTracker v1.02

                      Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
                      Co sa tyka SDL, tak ten na amige nemam rad a ani jeho vyvoj nesledujem. Z heart of the alien som cele SDL vyhodil a spravil zobrazovanie priamo na amigu, nie cez nejake pc knihovne...
                      SDL je určitě velká brzda mnoha portů, ale bohužel málokdo umí překopat kód pro nativní Amiga zobrazení.
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #12
                        O: MilkyTracker v1.02

                        abych se priznal, Milky Tracker mam na Macu a to ovladani se mi nelibi, pouzivam ho jen na export mych .MODu z ProTrackera do .wavu... Nastesti nemam potrebu skladat vickanalove .xmka...
                        PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                        Komentovat


                          #13
                          O: MilkyTracker v1.02

                          Hmm, ok, díky, nyní je to jasné. To si moc nezamilkytrackeruju. Zpět k Octamedu!
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            O: MilkyTracker v1.02

                            Já se k Octamedu nevracím, já u něj zůstávám
                            A Protracker to jistí.
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #15
                              O: MilkyTracker v1.02

                              Mě se MilkyTracker líbí, ale starší verze má horší ovládání a hlavně debilní filerequestr. Ve verzi 1.02 jsem našel už dvě chyby, který výrazně snižujou komfort. Nemožnost editovat efekt (ale dá se tam pastnout) a nejdou přejmenovat nástroje. Píšu o MOS verzi, tak někdo zkuste jestli se tyhle chyby vyskytujou i v m68k verzi.
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X