Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

HstWB Installer

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    HstWB Installer

    Tak toto se mi moc líbí. Co jsem pochopil, má to zjednodušit přípravu systému pro Amigu, ale čím více toho čtu, tím méně jednoduché mi to příjde. Zkoušel to už někdo?

    #2
    O: HstWB Installer

    Koukam do dokumentace a moc uzitecne mi to neprijde. Normlane potrebujes 2 veci:

    1) Rozchodit co chces ve WinUAE. Treba muj oblibeny ClassicWB je brnkacka.

    2) Zkopirovat to na CFku, nebo ne nejaky disk. Taky pohoda.


    Vim ze neco podobneho resis, ale neni mi moc jasne, kde ti to vazne. Ja uz nic na Amigu ani nepripravuji, jen zkopiruji co mam pripravene ve WinUAE.

    Komentovat


      #3
      O: HstWB Installer

      JJ, řešil jsem CWB 3.9... Měl jsem připravený čistý systém s BB1 a 2 a na něj jsem v UAE narouboval ten CWB, instalace proběhla v pořádku, tedy nic špatného to nehlásilo, ale když jsem chtěl nabootovat z toho ocwbovaného disku, hodilo mi UAE nějaký červený error nápis... Jinak 2) by pro mě neměl být zásadní problém .

      Tady u toho se mi líbí ta možnost Amiga Boot Sellectoru, kde si můzu vybrat, zda chci jen hrát hry a pouštět dema přes ten Arcade game sellector, nebo zda chci fakt do Workbenche. Bohužel mi to fakt moc jednoduché nepříjde.

      Komentovat


        #4
        O: HstWB Installer

        No, jednou už máš ainstalované a konfigurované UAE, tak nevidím důvod proč se v tom ráchat znova. Já jsem na Resetu obšlehnul postup podle Idefixe (moc díky za help smile:, a jsem in, teda skoro .
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #5
          O: HstWB Installer

          Moc mi neni jasne, proc tohle potrebujes kvuli “selectoru”, ktery je v CWB obsazen.

          Komentovat


            #6
            O: HstWB Installer

            V CWB? Tam je akorát iGame, ne? Já ale myslel tenhle:
            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: hstwb_2.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 9,3 KB
ID: 109848
            ze kterého se pak dá dostat sem:
            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: run_package_installation_9.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 42,8 KB
ID: 109849
            A ano, nepotřebuju to... jen se mi to líbí.

            Prostě se do toho kousnu a třeba na to příjdu.

            Komentovat


              #7
              O: HstWB Installer

              Neni to tak krasne, ale neco podobneho je i v CWB. Pri bootu je potreba drzet leve nebo prave tlacitko mysi, kazde dela neco jineho.

              Komentovat


                #8
                O: HstWB Installer

                Našel jsem nějaké WHDLmenu, ale ještě jsem nevyzkoušel, snad večer.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X