Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 1200 set ve 3 aukcích

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga 1200 set ve 3 aukcích

    hezkej set celkem zajímavé bude sledovat kam se to vyšplhá a jaká je tržní hodota




    #2
    O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

    Tuším že o je ta kráska co ji nabízí prý i na FB, což neověřím, nemám, ale je to fakticky nádhera , a cena bude podobná.
    Naposledy upravil Dedy; 06.06.2018, 11:09:41.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

      Místní člen Petrolinko. Škoda, že končí, dělal jsem mu systém a hry na třicítku.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

        Ahoj kluci,
        jo jo, to je moje a opravdu končím ...Za posledni rok jsem ji zapnul cca 2x .... Vubec nemam na ni čas a žena mi nadává že mám plnou pracovnu krámů ...
        to Jack3D - jo jo , je na ní systém a hry od tebe
        to Dedy - nee, na FB ani jinde nic neinzeruji ... jenom na Aukru ....
        Tak třeba si ji koupí někdo z tohoho fora a bude v dobrých rukou

        Komentovat


          #5
          O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

          @petrolinko: ok, ale pro jistotu již teď začni šetřit pro případ, že třeba za 5 let budeš kupovat Amigu zpět, samozřejmě za vyšší částku .
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

            Možné to je a už se mi to kdysi i stalo že jsem litoval a sháněl za vyšší cenu znovu ... Ale take je možné že bych ji zapnul zase za pul roku a zjistil že nejede protože kondíky jsou vyschle ...
            Ale vážně - přemýšlel jsem co se tímto typem stareho hardwaru a jeho cenou stane až vymře naše generace +- čtyřicátníků ... když se podívám do podpisů tak je tady vícemeně jenom jedna generace +- pár let která období Amigy zažila na vlastní kůži a má k tomu tím padem osobní vztah. I když jsou i mladší vyjimky - třeba Jack3D ale těch je řekl bych málo ....
            A tak si myslím že za X let bude se o Amigy už zajímat pár lidí do muzea .. Bez urážky ... tak jako třeba mě nezajímají počitače před Amigou/C64/Atari protože jsem je nezažil na vlastní kůži ...Protože to bude už jen staré železo ke kterému nebudou mít vztah jako my co jsme si to období prožili ... můj názor který nikomu nevnucuji ....

            Komentovat


              #7
              O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

              Souhlas s malou výhradou - většině je přece úplně jedno, co bude s amigou, až natáhnou bačkory.. sbírá to tu někdo jako bitcoiny nebo je to koníček?
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #8
                O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

                @petrolinko:v podstatě s Tebou souhlasím, i když já tady asi patřím nejstarším. Mně se to opětovné shánění Amigy dotklo už dvakrát, a pořád jsem nepoučitelný, ale tuhle poslední už pryč nedám. A protože mám doma svůj prostor, tak si amču pouštím jednou týdně a vždy se snažím nějak vylepšit workbench. Jde to ztuha, ale jde to.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

                  Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                  @petrolinko:v podstatě s Tebou souhlasím, i když já tady asi patřím nejstarším. Mně se to opětovné shánění Amigy dotklo už dvakrát, a pořád jsem nepoučitelný, ale tuhle poslední už pryč nedám. A protože mám doma svůj prostor, tak si amču pouštím jednou týdně a vždy se snažím nějak vylepšit workbench. Jde to ztuha, ale jde to.
                  Jo jo, tomu rozumím, já jsem konkretně A1200 shaněl již 4x a pokaždé byla dražší a dražší ... Ale já mám dlouhodobě stresové povolání a k tomu 2 malé děti kterým se chci po práci věnovat . A i když i já mám svoji pracovnu a na stolech kromě A1200 jeste Playstationy 1,2,3,4, 3x PC , Nintendo SNES, Segu megadrive a jako zlatý hřeb IQ 151 , všechno připojene k monitorum/televizim jenom zapnout a hrát tak nic z toho jsem víceméně nezapnul skoro pul roku...proste na to není čas ...
                  A věřím, že ty se vracíš k Amize právě proto že jsi ji zažil v jejím zlatem období v 90-tých letech stejne jako já a proto na ni nedáš dopustit .

                  Komentovat


                    #10
                    O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

                    Autorem citovaného textu je petrolinko Přejít na původní příspěvek
                    Možné to je a už se mi to kdysi i stalo že jsem litoval a sháněl za vyšší cenu znovu ... Ale take je možné že bych ji zapnul zase za pul roku a zjistil že nejede protože kondíky jsou vyschle ...
                    Ale vážně - přemýšlel jsem co se tímto typem stareho hardwaru a jeho cenou stane až vymře naše generace +- čtyřicátníků ... když se podívám do podpisů tak je tady vícemeně jenom jedna generace +- pár let která období Amigy zažila na vlastní kůži a má k tomu tím padem osobní vztah. I když jsou i mladší vyjimky - třeba Jack3D ale těch je řekl bych málo ....
                    A tak si myslím že za X let bude se o Amigy už zajímat pár lidí do muzea .. Bez urážky ... tak jako třeba mě nezajímají počitače před Amigou/C64/Atari protože jsem je nezažil na vlastní kůži ...Protože to bude už jen staré železo ke kterému nebudou mít vztah jako my co jsme si to období prožili ... můj názor který nikomu nevnucuji ....
                    Najdou se tady i hodně mladé vyjímky. Věk na profilu je skutečně pravý A Amigu jsem vůbec nezažil, ani ji u nikoho neviděl, a přesto k ní mám velký vztah a nedal bych jí pryč. Stejně tak ani ZXko
                    Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                    Komentovat


                      #11
                      O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

                      No vidíš Kocoure, j začínal tím, že jsem si půjčoval atárko abych nějak zabavil děcka. A dopadlo to tak, že všichni tři nějakým způsobem pracují v IT, a já se pak přes Didaktika, (zxko nešlo tenkrát sehnat), dopracoval přes Sama Coupéčko, Amigu 1200, Pegasose 1 a 2, powerbooka dostal opět k Amize, tentokrát šestikuli, a to kvůli jezdění na akce, protože je taková skladná a vůbec.
                      No to teda bylo skoro vyznání.
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #12
                        O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

                        Autorem citovaného textu je petrolinko Přejít na původní příspěvek
                        ... Ale já mám dlouhodobě stresové povolání a k tomu 2 malé děti kterým se chci po práci věnovat .
                        Kde je psáno, že to povolání které teď máš budeš dělat do smrti? A děti odrostou a amigisti budou pořád naživu, tedy cena Amigy nebude pořád za pár kaček. Pokud máš polovičku, tak s ní bude pořád větší nuda. Časem ji třeba můžeš vyměnit, nebo si najít milenku. Pokud již nějakou máš tak třeba i druhou milenku. Další z mnoha možných řešení je se vrátit k nějaké té Amize nebo k jinému počítači.
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #13
                          O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

                          @petrolinko: Hele a nechces to prodat az PO Amiga party v srpnu?
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            O: Amiga 1200 set ve 3 aukcích

                            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                            @petrolinko: Hele a nechces to prodat az PO Amiga party v srpnu?
                            Až ted jsem si všimnul, že jsi mi psal .... Bohužel jsem na ten prodej spěchal a myslím, že se Amča dostala i do dobrých rukou

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X