Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Dedy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Dedy

    Asi stejně většina z vás chodí i na oldcompy, těm se omlouvám, ale pokud někdo chodí jen sem, tak pro ně o sobě taky něco utrousím.

    Jsem už dlouho rozvedený, první zkušenost s osmibity bylo občasné zapůjčení Atárka 800 ,(tuším XL), na víkendy kdy jsem u sebe měl své potomky. To jsme propařili celé dny, a kluky to chytlo tak, že nejstarší je IT mgr a mladší IT bc, oba pracují v oboru, a nejmladší dcera i když vystudovala mikrobiologii, skončila nakonec u Tieta.
    V dalším období to chytlo i mne a pořídil jsem si Didaktika Gamu, Sinclair se tenkrát sehnat nedal, zkoušel jsem programovat v basicu, ale k tomu mi už chyběla trpělivost. Nicméně vždy jsem měl takové nutkání mít něco nového, a koupil jsem Sama Coupé, jezdil s ním do Práglu do Kapsy, (znalci vědí), kde jsem narazil na Amigisty, byli se tam podívat, už si přesně nevzpomínám z jakého důvodu. Kolega ostravák se kterým jsem tam byl, si Amigu vezl domů. Já jsem časem Sama půjčil bráchovi aby si jeho děti taky mohly hrát, a já si koupil vysněnou A1200 z druhé ruky za 12K, ale měla alespoň 40MB HDD. Následovalo pořízení Blizze IV 1230/50.

    V době tj. asi ta 1993-4, jsem se seznámil přes kolegu s EXOU, a bylo to období zušlechťování mé "přítelkyně". Koupil jsem si postupně ElBox tower, a nejlepší moje koupě byla karta BlizzPPC, ta nejslabší sice, tj 68040/25 a PPC 603e/160. Exa přetaktoval na 33 a 220. K tomu jsem si pořídil G-Rexe, zvukovku tuším nějaký Sound Blaster, grafárnu Voodoo3, síť jsem nestačil vyřešit, takže Orinoco Gold. Do čela toweru bylo vyvedeno PCMCIA, Irda, (to se mi nepodařilo zprovoznit), CD writer, HD flopina a Zip 100.

    A opět nezkrotná touha po něčem novém a protože jsem neustále bojoval s financema, musel jsem něco prodat abych si pořídil nového PEGASOSE. Napřed I, asi po roce II a s ním jsem vydržel docela dlouho. Protože jsem se přestěhoval dp menšího, musel tower z domu, prodáno, a pořídil jsem si Powerbook samozřejmě s MorphOSem. A po letech se mi zastesklo po Amize, protože na akcích jsem byl v podstatě bílá vrána, a skončil jsem opět u Amigy, dnes 6 kilo, Fúrii a tak si znova užívám. Je to hlavně o hraní si, protože moc her jsem nehrával ani na Pegasovi, takže se to budu snažit dohonit.

    To je zatím všechno, možná časem něco ještě doplním, včetně obrázků.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    #2
    O: Dedy

    Dedy, vyskakuje mi u tebe dole na fóru nějaké číslo, to je počet vlastněných amig ? Užij si dnešní kulatý den, přeju hodně zdraví a pohody, zbytek je nepodstatný.

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Dedy.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 2,2 KB
ID: 110438
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Dedy

      No abych řekl pravdu, tak bych byl raději kdyby to byly ty Amigy, bohužel jsou to opravdu roky. A dík za přání, užívám si u te%d, a dorazím to na Reseu, tak doufám že opět budeš.
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #4
        O: Dedy

        Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
        tak doufám že opět budeš.
        jj, buď mě někdo na Reset přiveze, nebo přijedu vlakem. Těším se.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          O: Dedy

          Vše nejlepší!
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: Dedy

            Díky a opět
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              O: Dedy

              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
              jj, buď mě někdo na Reset přiveze, nebo přijedu vlakem. Těším se.
              Já teda asi autobusem, protože hlavní nádrž je pro mě momentálně mimo provoz, ale to je v pohodě. Doufám že Tě nškdo sveze. Pražáci by snad měli přijet taky ve větším počtu. Jako vžycky
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #8
                O: Dedy

                Tak všechno nej, Dedy a pořádně to zalej...

                Páč...

                Dobře propláchnuté ledviny - základ pevného zdraví!


                Muhehe... )

                Komentovat


                  #9
                  O: Dedy

                  Děkuji ale ledviny plánuji použít na amiga HW, takže neničit.

                  Muhehe....
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #10
                    O: Dedy

                    Všechno nejlepší a hlavně zdraví kamaráde! Za týden a kousek se uvidíme
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Dedy

                      Už se těším...
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #12
                        O: Dedy

                        Všechno nejlepší. Takový kulatý číslo
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #13
                          O: Dedy

                          Přeji vše nejlepší. Hlavně pevné zdraví.
                          A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                          Komentovat


                            #14
                            O: Dedy

                            Vše nej k narozkám a hlavně at slouží zdravíčko.
                            Amiga je nejlepší...

                            Komentovat


                              #15
                              O: Dedy

                              všechno nej a pařbě zdar
                              pařba a flink chtěj celýho člověka...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X