Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Požadavky her na velikost RAM

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Požadavky her na velikost RAM

    Znate nejakou hru pro 680x0 CPU, ktera by chtela vice jak 16MB RAM? Ptam se abych vedel, jak velky SIMM si mam sehnat do Blizzarda
    I love Amiga

    #2
    sezen si 32mb, ty sou bezne k sehnani
    whd s preloadem to zvladne i monkey island atd
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Vyhrabal jsem jednostranny 16MB SIMM, mozna casem najdu i 32MB
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        SIMMek jsou furt mraky.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Tak jsem vyhrabal i 32MB SIMM jednostranne, toto se fakt rozdava zadarmo
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Re: pozadavky her na velikost RAM

            Autorem citovaného textu je solaris104
            Znate nejakou hru pro 680x0 CPU, ktera by chtela vice jak 16MB RAM? Ptam se abych vedel, jak velky SIMM si mam sehnat do Blizzarda
            no, Freespace chce min. 48MB, ale bez grafickej karty ti to bude asi jedno. Software Tycoon vyžaduje 32MB, ale to snáď ani nie je hra, takže to sa tiež nepočíta a Desert Racing of BarDos (min. 28MB) som nehral.

            Komentovat


              #7
              Jelikoz ma prvni Amiga byla 500 Plus, tak jsem se nesetkaval s hlaskami o nedostatku pameti u her. Na tyto hlaseni jsem narazil kdysi nahodou, ze jsem si SW vypnul RAM

              Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.

              Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                Uplne jsem zapomel, ze neco takoveho existovalo, kvuli tomu jsme vypinaly RAMku, abychom to videli.

                Komentovat


                  #9
                  Na tych titulkoch v druhom videu som sa dbre zasmial
                  ???

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X