Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Commodore Inside story - David Pleasance

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Commodore Inside story - David Pleasance

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Bez názvu.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 380,9 KB
ID: 113601

    Tak nám konečně vyšla, knížečka naše malá, a tudíž bych se chtěl výhledově zeptat, jestli se někdo chystá k objednání z AmigaKit (zatím 30 liber), případně zkušenosti s tímto obchůdkem, zejména jde o to, jak balijou balíky, jako bývalej pošťák vím, že je potřeba to zabalit extrapořádně, a taky jestli to posílajou jako obchodní balík nebo jako cenovku (EMS atd..), což je velmi důležité.

    Předběžně upozorňuju, že bych možná asi někoho otravoval ohledně platby, já žádné paypaly ani jiné paly nemám a nechcu, tak že by zároveň objednal i pro mě a pak bych zaplatil přímo dotyčnému převodem z konta, jak už jsem to několikrát dělal... chtěl bych si dat dárek na Vánoce, možná ještě počkám, jestli třeba nebude nějaká šikovná slevička, přece jen 900 za knížku je docela mazec, ale...

    Díky pecaN

    #2
    O: Commodore Inside story - David Pleasance

    Amigakit je v pohodě, neměl jsem s ním nikdy zásadnější problémy. Zabaleno bývá kvalitně, ale může se stát cokoli. U nás mi to dodává ppl nebo něco podobného, už nevím. Pokud máš jakoukoli běžnou kreditní nebo debetní kartu, můžeš s ní knížku zaplatit. Je to jednoduché, zadáš jen adresu doručení a uvedeš, že chceš platit kartou. Doporučuju. Slevička podle mě nebude.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Commodore Inside story - David Pleasance

      díky pane, prověřím to zatím si holt vystačím s iWozem

      Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
      Amigakit je v pohodě, neměl jsem s ním nikdy zásadnější problémy. Zabaleno bývá kvalitně, ale může se stát cokoli. U nás mi to dodává ppl nebo něco podobného, už nevím. Pokud máš jakoukoli běžnou kreditní nebo debetní kartu, můžeš s ní knížku zaplatit. Je to jednoduché, zadáš jen adresu doručení a uvedeš, že chceš platit kartou. Doporučuju. Slevička podle mě nebude.

      Komentovat


        #4
        O: Commodore Inside story - David Pleasance

        Mám raději papír na čtení. Udělal jsem si radost a už je doma a celé to trvalo asi týden.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X