Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Redukce PC joypad - Amiga

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Redukce PC joypad - Amiga

    Existuje nejaky bastl, ktery by umoznoval zapojit PC joypad do Amigy a nejlepe emuloval CD32 joypad?
    I love Amiga

    #2
    nejdrazsi reseni? Catweasel PCI :twisted:

    nejlevnejsi reseni ? http://www.technick.net/public/code/...nadajoy_amiga4

    EDIT: nedbej na to ze to je pro amigu, chodi to i s winuae dyz nastavis parralel joy 1/2
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Trochu jsem se ted zabyval konstrukci paralelnich joystick adapteru, na coz jsem prisel zcela nezavisle a nahodou, ale myslim ze adapter Amiga4Joy proste na PC joypady nestaci.. Dokonce nevim ani jestli zvladne vic jak jedno fire tlacitko..

      Vubec zapojit klasickej pecovskej joypad bude asi orech, ale protoze taky daleko radeji pouzivam joypady, kouknu na to a uvidime.
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        aha, von to chce vobracene

        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          To neni prevodnik na CD32 joypad
          BTW jsem si kdysi postavil prevodnik amiga joystick>PC gameport, ale je to nepouzitelne, protoze jsem mel pouze 2 nezavisle tlacitka Fire na joysticku a s tim uz na PC clovek nevystaci. Musel jsme prejit na PC joypad a zvykl jsem si.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            nasel bys nekde to schematko, nebo lze nekde koupit redukce amigajoy do pc?
            chci zkusit m.a.m.e.

            Komentovat


              #7
              skusal niekto toto

              AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je rostislav Přejít na původní příspěvek
                nasel bys nekde to schematko, nebo lze nekde koupit redukce amigajoy do pc?
                chci zkusit m.a.m.e.
                Kdysi jsem si postavil redukci pro Amiga joystick na PC gameport. Pozdeji jsem to prestal pouzivat, protoze 2-tlacitkovy joystick je nedostacujici pro hrani PC her i v emulatorech. Nemam po ruce skener, abych to schema prilozil. Nekdy v lednu pujdu do prace, tak to sem nahodim.
                Spis ti doporucuji se preorientovat na joypad nebo si muzes koupit Competition Pro USB-Joystick na www.sintech-shop.cz
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Tady je schema prevodniku 9-pin joystick to USB
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je rostislav Přejít na původní příspěvek
                    nasel bys nekde to schematko, nebo lze nekde koupit redukce amigajoy do pc?
                    chci zkusit m.a.m.e.
                    Redukce pro pripojeni 2 Amiga/Atari joysticku do Pc pomoci paralelniho portu.

                    Komentovat


                      #11
                      diky obema, joy uz jsem objednal, ale tu redukci na paralel zkusim tez.
                      ted jsem nasel, ze by mela fakcit i na amize. zkusim masterblaster bude sranda jako pred hodne lety

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je rostislav Přejít na původní příspěvek
                        diky obema, joy uz jsem objednal, ale tu redukci na paralel zkusim tez.
                        ted jsem nasel, ze by mela fakcit i na amize. zkusim masterblaster bude sranda jako pred hodne lety
                        JJ ta redukce funguje i na Amize. Master Blaster FOREVER!

                        Komentovat


                          #13
                          No tak tohle by mě také zajímalo, žeby tahle redukce opravdu umožnila na Amize používat PC joystiky?
                          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                          Komentovat


                            #14
                            Pokud máš starý joysticky nebo joypady který se připojují přes gameport, tak ano (dřív jsem si zjišťoval na netu, jestli to je opravdu funkční, našel jsem že je), ale je otázka, jak budou některé hry brát fire tlačítka. Chtěl jsem to kvůli klasickým joystickům a když jsem zjistil, že jsou k dostání i Amiga joye, tuto možnost jsem zavrhl.
                            You are aware, Emperor, that we have grown weary of your games.

                            Komentovat


                              #15
                              Asi je to blbost, ale nedala by sa pouzit USB mysiacka redukcia od Bobooa (trebars aj s nejakou tou modifikaciou) na pripojenie USB gamepadu na Amigacky gameport?
                              ???

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X