Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Project-X

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Project-X

    Jsem to kdysi rok trenoval nez jsem to dohral. Po 10 letech jsem to zkusil a napoprve jsem skoncil ve druhem levelu, napodruhe ve tretim levelu. Skoda, ze uz se nedelaji takove sqele strilecky
    I love Amiga

    #2
    Klobouk dolů, já se kdysi na A600 prostřílel jen na konec prvního levelu, pak jsem to vzdal, protože jsem potřeboval diskety na Hired Guns. Ale i teď na emulátoru si to občas zahraju, protože i když nejsem zrovna příznivcem her tohohle stylu, Project X je... prostě Project X.
    Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

    Komentovat


      #3
      Některé střílečky se pořádně v emulátoru nedají, protože prostě potřebuješ joystick nebo joypad s autofirem.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Předseda: souhlas, i když já tu kombinaci šipky + RCTRL už mám docela v krvi. Teď mě nekamenujte, ale zkusil jsem to hrát i s cheatama, a jako zábava tak na půl hodiny to šlo - pak mě přestala ta nesmrtelnost bavit.
        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Predseda
          Některé střílečky se pořádně v emulátoru nedají, protože prostě potřebuješ joystick nebo joypad s autofirem.
          Ja samozrejme mam PC joypad s autofire, ale u hry Project-X si muzes v menu zapnout SW autofire Ja jsem ho hral jen v emulatoru, protoze nemam joypad na Amize. Novy Amiga joypad se nevyrabi a stary se obtizne shani
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            gamepad na Amigu

            No, nemyslim ze je strasny problem ho zohnat, skor zaplatit...
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat


              #7
              Ja samozrejme mam PC joypad s autofire, ale u hry Project-X si muzes v menu zapnout SW autofire
              Při zapnutým autofire prijdete o speciální střelu! Sice jsem ji nikdy nepoužil,ale je tam Nejlepší bylo mít v druhém levlu full plasma a pak to kosit až do konce......tuhá hra....jedna z nejtužších..........

              Mi ta citace nějak nevyšla ops:
              WinUae

              Komentovat


                #8
                Neprijdu, protoze mam modifikovany joypad. Mam zapnuty autofire, nedrzim tlacitko fire, kdyz zmacknu, mam specialni strelu
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Tedy zpět.....platí pro ostatni pad NEMODIFIKANCE a klávesový WINUAEnCE
                  WinUae

                  Komentovat


                    #10
                    Ale on jde dohrat s plazmou Project-X i bez tech strel :twisted:
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      a kolik to má level abych věděl co mně eště čeká sem se zapotilale přece guns sou pro začátečníky pak už to můžeš kosit čím chceš....ehm
                      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                      WHDload reg.Oldrick.lha

                      Komentovat


                        #12
                        Nevim esli nejak neni vocesana ta SE verze, ale normalni ma pet ? Dyztak me voprav Solaris104
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          nebudu já jenom co mně čeká,mám 4diskety...
                          A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                          WHDload reg.Oldrick.lha

                          Komentovat


                            #14
                            Na 4 disketach je plna verze Projectu, SE mela pouze zkraceny level 1 a po zabiti lepsi zbrane, tudiz byla lehci.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              já sem právě měl na 1disketě nesmrtelnost ale to bylo trapný zaprvý tam nebylo vůbec menu hned si letěl a vletěl do těch červenej a hned sem to dohrál ale od DaMiho sem si nechal nahrát ty 4disky a 1level je krásně dlouhej se vším všudy akorát já blb sem zapomněl že to je Amiga a vzal si PCdiskety a jak sem dohrál tu první misi tak to nenačítá....sakra,ten mě nebude mít rád ....se se mnou trápil a teď tohle.Ta 1 je amigácká.sice sem to přelepoval jak mi poradil ale prd ani to nehryzlo,na těch zbylejch to hryzlo ale nepomohlo
                              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                              WHDload reg.Oldrick.lha

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X