Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga OS 3.1.4 vydán

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Amiga OS 3.1.4 vydán

    Tak co sem vydedukoval, podle změny CRC se chlapci z EAB dopatrali, ze změnili text "All rights reserved" na "Developed under licence" a jede to dal.

    Jo, a Intuition.library v45 se skutečně dá nacpat a vypálit přímo do ROM, a funguje to parádně. Takže hurá.
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      O: Amiga OS 3.1.4 vydán

      No co jsem čet, tak se to dá modifikovat, ale právě jen v tý verzi před změnou copyrightu (CRC)


      U tý novější to zatím nejde, dokud se neupdatne Remus (whatever it means).
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        O: Amiga OS 3.1.4 vydán

        A to ale teda nemáme co?
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          O: Amiga OS 3.1.4 vydán

          Já nevim, ze kdy máš verzi ty? Já už mám tu novější. BTW když si to teď budeš chtít stáhnout znova, ke stažení je tam samozřejmě už jenom ta novější. Hoď to to UAE a pokud máš All Rights reserved na úvodní obrazovce kickstartu, je to ta starší. Což vlastně nemusíš ani zkoušet, když ti to jede.
          Naposledy upravil Predseda; 26.10.2018, 11:43:48.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            O: Amiga OS 3.1.4 vydán

            Takže jestli to dobře chápu, tak současná situace je taková, že Amiga Inc. požaduje po Hyperionu zastavení prodeje 3.1.4 a zničení všech jeho kopií. Jdu blejt velebnosti. A nejvíc lito je mi Olafa a jeho týmu.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Amiga OS 3.1.4 vydán

              to zase nieco nove ? minule ste spominali cloanto.
              Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
              Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

              Komentovat


                O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                Amino + Amiga Ing. + Cloanto je jedna banda.

                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                  Je mi divné, že by si Hyperion troufl prodávat 3.1.4 bez právní analýzi případných sporů. Nebo Cloanto + Amiga Ing. prostě jenom pruděj i když výsledek nemusí být v jejich prospěch.
                  Naposledy upravil bigmac; 29.10.2018, 15:46:00.
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat


                    O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                    Takže ti co nestihli koupit prohloupili?

                    Komentovat


                      O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                      Ehm ma to nejakou ochranu?

                      Komentovat


                        O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                        Nelíbí se mi, že to člověk musí kupovat zvlášť pro různé typy Amigy. Asi potřebují víc vydělat .
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                          Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                          Nelíbí se mi, že to člověk musí kupovat zvlášť pro různé typy Amigy. Asi potřebují víc vydělat .
                          To je spíše tím, že dostaneš i obraz ROM a ten jak víme pro rúzné modely jiný. Kdyby šlo pouze o systém, mohli prodávat jednu sadu pro všechny.
                          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                          Komentovat


                            O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                            No, je to fuk. OS 3.1.4 je zdá se pryč. Nejde koupit.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                              Amino + Amiga Ing. + Cloanto je jedna banda.

                              https://www.courtlistener.com/recap/...256770.7.0.pdf
                              Ja nektere Vase komentare nechapu. Ti zly jsou tady podle me Hyperion. Cele roky na 68k kaslali (tady by to chtelo ostrejsi vyraz, ale vydrzim to), a ted kdyz shani kazdy cent, tak je jim prace jinych (Olaf, Thor a par dalsich, kteri za svou drinu nedostali ani ň) dobra k tomu aby vydelali dalsi penize a mohli se dal soudit...

                              Hyperion vyzaduje od kde koho NDA, coz ve vysledku znamena, ze ti lide pak uz nemuzou sahnout treba na AROS, protoze by nejspis obratem skoncili u soudu nebo by to umoznilo utocit na AROS jako takovy.
                              Hyperion, ackoliv to licence kterou vysoudil pravdepodobne neumoznovala, licencoval neco Jensovi, coz taky nebude uplne koser.
                              Proste z kdysi sympaticke firmy je dnes nejvetsi opruz...

                              Komentovat


                                O: Amiga OS 3.1.4 vydán

                                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                                No, je to fuk. OS 3.1.4 je zdá se pryč. Nejde koupit.
                                Pokud to znamena konecnou, dame aspon dohromady vsechny ruzne verze?
                                Prihlaste se kdo co presne koupil... tj pro kterou verzi hardwaru a jestli ma 314 original nebo 314 changed...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X