Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Radooz

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Radooz

    V raných 90. letech byla Amiga naprostým vrcholem toho, po čem mohl toužit člověk, který trávil odpoledne u vynikajícího, ale pomalu dosluhujícího počítače ZX Spectrum+, žasl nad úžasnou rychlostí 3,5 disketové mechaniky, záplavou barev a nedostižnou grafikou tohoto počítače (Amigy, pochopitelně).

    Až v roce 1995 jsem se dostal k nákupu Amigy 600 s 20MB HD, měl jsem ji asi rok a půl, než jsem ji byl donucen z finančních důvodů prodat, a nikdy potom (tedy prozatím) jsem žádnou další nevlastnil. Druhá vlna amigovského nadšení u mě začala až rokem 2000 s příchodem tehdy výkonného Pentia III 550 MHz, internetu a s objevem emulace. A ta ještě neskončila, zaplať ďáblu...

    Co říct o sobě? Jsem víc hráč, normální user a internetový surfer, než programátor nebo technik, celoživotní Pražák (což ale neznamená, že to město mám nějak extra v lásce), příznivce starých počítačů, aut značky Lada, science fiction a fantasy, pochopitelně humoru a tuny dalších blbostí včetně tradičního piva a dalších zdaněných drog.
    Naposledy upravil Prober; 03.04.2007, 12:40:24. Důvod: Trocha stylizace
    Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

    #2
    Gratuluju k CD 32
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      vyhral ji na aukru? tak to taky gratuluju!
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Díky za gratulace, ještě mi to asi úplně nedošlo, ale ona ta radost přijde. Hlavně ten pocit, že tohle je TA mašina, o který jsem tak před dvanácti lety naprosto beznadějně snil. Sice to není plnohodnotná dvanáctistovka, ale ta snad taky časem přijde (časem, protože teď musím dát svojí šrajtofli kapánek voraz, je na tom trochu špatně )
        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

        Komentovat


          #5
          radooz,vše nej lepší k narozkám a doufám že to řádně oslavíš!!!
          A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
          WHDload reg.Oldrick.lha

          Komentovat


            #6
            Fšecko nejlepší ke kulatinám . A taky vůduovi ke skorokulatinám
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              taky tak vsecko nej

              at ti amiga slouzi a zdravicko taky tak

              Komentovat


                #8
                Díky, díky, nová dekáda mýho života se zrodila z pořádný sobotní kocoviny. Trochu mě děsí, že ta další, to už bude 40, ale snad se toho dožiju
                Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                Komentovat


                  #9
                  Svátek!!!

                  Vše nej Radoozi.Je to jen svátek ale zapít by se to mnělo.
                  Máme za sebou první jarní dny.Tak at to kvete!
                  A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                  WHDload reg.Oldrick.lha

                  Komentovat


                    #10
                    Díky, ale hlavní depka je v týhle chvíli z toho, že už mám blíž ke 40 než ke 20. Je to horší, když mi jednoho dne bylo "-cet", místo "náct", kua.
                    Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                    Komentovat


                      #11
                      To je sice pěkný, ale Radooozi - co ta moje - tvoje Amiga?
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        davesade: však mi to taky leží v hlavě, neboj. Teď v dubnu už to snad sfouknem, jak jsem ti volal.
                        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                        Komentovat


                          #13
                          Zuppa duppa .
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X