Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CF install 90s

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CF install 90s


    #2
    O: CF install 90s

    Supr, video na kterým není nic vidět. Asi nějaký nový trend.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: CF install 90s

      To ja jen nějaký chlubílek, koukejte jak jsem si to nacvičil
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #4
        O: CF install 90s

        To jakože od výroby má CFka na sobě PFS3 filesystém? (narážím na to, že tam nemá krok, kde by přidával filesystém, ale rovnou ho pak partyšnům přiděluje)

        Ale jinak úplná klasika, inicializace, formát a copy-paste systému a jedeš.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          O: CF install 90s

          On tam nechává výchozí FFS, který se načte z kickstartu. Kdyby měl 3.1.4, nemusel by upravovat maxtrasfer a za ušetřený čas by mohl přidat pfs3 . Mně se to video líbí, přijde mi zajímavé sledovat, jak to připravuje někdo jiný.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            O: CF install 90s

            Tak to pak ale není příprava, tedy je ale maximálně té CF. Systém jen kopíruje. Takhle to zvládnu taky (s cizím systémem) . No na Praseti, pokud vyjde ta delší varianta, si zkusím udělat vlastní (aspoň 3.1ku) a vemu si notes a budu si vše poznámkovat, abych už konečně nebyl za ostudu.

            Komentovat


              #7
              O: CF install 90s

              Plně souhlasím, ostuda jsem taky protže teprve nacvičuju UAEčko
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #8
                O: CF install 90s

                No a už vím, že kromě DaMiho návodu se nechám inspirovat ještě tímhle. Ta utilita QBoot se mi moc líbí.

                Komentovat


                  #9
                  O: CF install 90s

                  Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                  No a už vím, že kromě DaMiho návodu se nechám inspirovat ještě tímhle. Ta utilita QBoot se mi moc líbí.
                  Ten phraxoidův guide je fakt hezky napsaný.
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    O: CF install 90s

                    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                    Ten phraxoidův guide je fakt hezky napsaný.
                    Akorát ty brekule s tím shellem se dají krásně elegantně obejít instalací Dopusu + XADu hned na začátku akce a pracovat s archivy v Dopusu jako s běžnými adresáři. Stále mě překvapuje, že o téhle skvělé kombinaci ví tak málo lidí...

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X