Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

    #2
    O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

    Jj, můžeme být staří,.... a dál už je to pro mne moc angličtiny, a elita taky nejsu ....
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

      No, je to tak trochu chucpe ovšem:

      ”I can appreciate the technical challenge of cracking a game. But what's happening today, I find it hard to justify. Any idiot could rip a movie and upload it to Pirate Bay, and they're even making money from it. That's nothing but commercial murder of those who actually make those items,” says Pontus Berg.
      - tohle jsou pokrytecky kecy jako prase.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
        No, je to tak trochu chucpe ovšem:

        - tohle jsou pokrytecky kecy jako prase.
        Presne, to je na facku.
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

          Proč?
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat


            #6
            O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

            Možná proto, že jeto úplně to samé? Sice se z toho vytratila ta "technical challenge", ale pro ty tvůrce to má efekt nejspíš stejný.

            Komentovat


              #7
              O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

              Možná jsem tě pochopil špatně, ale co se tvůrců týče, většina by se bez cracků vůbec neprosadila, protože by jejich hry hrálo x-řádově míň lidí. Já určitě ne, protože bych na ně neměl. V 93.hra stála klíďo 1500 Kč, což mohla bejt tak 1/4 standardní mzdy. Takže bych si jich z ukradených 50ti koupil tak maximálně jednu a končil bych jak kámoši s konzolema, co do zdebilnění hráli dokola zhruba tři hry na snesu (časem si je začali půjčovat, tak jich měli asi tak 5!). Totéž platí i u hudby, filmů atd. Světově známé hvězdy by měly děkovat všem těm, co ty jejich krámy kradou, protože to x-řádově zvyšuje zájem o ně.

              Teď je ta doba pochopitelně jiná (hry jsou řádově levnější a tvůrci mají řadu dalších způsobů, jak z ždímat penízky), jenže prostě vychází z těch dřevních dob, a kdoví, jak by to dneska vypadalo trřeba zrovna bez FairLightu. Podlě mě herní průmysl ovlivnili jako svině. A hlavně ve výsledku pozitivně

              Co se crackerů týče, kdybych byl na jejich místě, hrdej, jak jsem byl svýho času dobrej (a kolik radosti jsem poskytnul kunilingovi), taky bych asi plil na všechny ty amatéry s kamerama někde v kině...
              Naposledy upravil kunilingus; 18.10.2018, 12:15:01.
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #8
                O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

                Na tom něco bude, ale jen to potvrzuje, že citovaný text jsou vážně jen "pokrytecký kecy jak prase", jak už napsal Predseda.

                Komentovat


                  #9
                  O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

                  Aha, já špatně pochopil tu pasáž s vraždou. Už jsem IN
                  Naposledy upravil kunilingus; 18.10.2018, 13:09:35.
                  Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                  Komentovat


                    #10
                    O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

                    Mne sa paci ak tam pisu ze vdaka cracknutym verziam softwaru a hier sa zvysil predaj domacich pocitacov...
                    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                    Komentovat


                      #11
                      O: FAIRLIGHT: ”We might be old, but we're still the elite”

                      O tom já nepochybuju
                      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X