Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Starquake

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Starquake

    Autorem citovaného textu je Poison Přejít na původní příspěvek
    No radeji nikdo. Amigisti sou nejak vysazeny na porty her z ST. Pry neco jako malo barev nebo tak Tak bude lepsi port nedelat. Nekdo tu minule na to dost treskute nadaval
    To je pravda, keby sa robili konverzie specialne pre Amigu,tak by boli "krajsie"... Vela hier na to doplatila ze sa jednym tahom robili obidve verzie...
    Highway Encounter na Atari ST je ale najkrajsia verzia aku som z ostatnych platforiem videl, takze by bola idealna pre konverziu na Amigu...

    PS: Akurat neviem ci existuje komplet ST verzia H.Encounter, vo vsetkych videach co som videl bol napis demo version ?

    PS2: Aby som sa vratil k teme, tak som dnes skusal starquake na amige. Aby som sa dostal dalej ako za cracktro, musel som vypnut turbokartu. Po cracktre a dalsom intre a este dalsom intre nasleduje obrazok, kde hraje cipovka, ale nejako spatne - nieco tam divne chrapci a je to mimo, ale ked sa to rozbehne tak sa to zda ok, takze asi len na tom zaciatku.. Potom uz konecne nasleduje hra. Najprv som si nevedel zvyknut ze sa neskace, potom som pochopil ze tam je namiesto toho "posuvatko". Rychlost sa mi zda v pohode, aj ked oproti videu atari verzie je to o hodne pomalsie. Chvilu som sa tam motal medzi niekolkymi obrazovkami. Neviem co je cielom hry, ale ako som uz spominal, mna tento typ hier nebavi. Mozno volakedy na Didaktiku. Verim ze s konverziou muselo byt vela prace a urcite sa najdu ludia ktory maju takyto styl hier radi.
    Naposledy upravil DJM; 24.11.2018, 13:46:13.
    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

    Komentovat


      #17
      O: Starquake

      Pokud by měl někdo trpělivost a zajímalo ho to, Bill včera hrál Starquake a kecali jsme přitom o něm v chatu. Má to skoro hodinu, samozřejmě anglicky.

      Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.


      Čas je 0: 27 :20 - 1: 21 :00
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #18
        O: Starquake

        Tak po dvou letech máme konečně WHD installer s trainerem!

        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #19
          O: Starquake

          Trainer obsahuje chybu, převzatou z cheatu: když si zapnete nekonečné životy, při zabití se sice život na počítadle neodečte, ale fyzicky o něj příjdete. Takže 5x smrt a game over, přestože na počítadle je pořád plný počet.

          Mimo trainer se Cheat dá zapnout, když se v tabulce podepíšete jako Amiga.

          Autora whd slave jsme na chybu v traineru upozornili, prý se na to podívá. Autora Amiga portu hry jsme na chybu v cheatu upozornili před dvěma lety a vyprdnul se na to.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X