Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Heroes of Gorluth

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Heroes of Gorluth

    Vyšla nová hra Heroes of Gorluth an Amigu. Je to arkáda hra udělaná v Backbone enginu. Lze koupit vydání na CD nebo digitální verzi.

    Dnes jsem ji našel ve schránce, tak pak poreferuji.
    Přiložené soubory
    Naposledy upravil Solaris104; 28.11.2018, 18:58:01.
    I love Amiga

    #2
    O: Heroes of Gorluth

    tak to su velice zvědavej, byl by to pěknej vánoční dárek, pokud možno otestuj a napiš dojmy jak píšeš, já s backbone nemám nijak dobré zkušenosti (třeba Statoscuro), hlavně (ne)plynulost scrollingu....

    Komentovat


      #3
      O: Heroes of Gorluth

      Ja som to podporil niekedy na začiatku roka a dnes mi to prišlo na CD. Bohužiaľ som to ešte neskúšal. Uvidíme.
      Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
      Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
      E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
      Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
      AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


      registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

      Komentovat


        #4
        O: Heroes of Gorluth

        Mně se to docela líbí. Má to samozřejmě mouchy, občas zablbnou kolize a postavička propadává plošinkama, některý potvory se nedaj trefit a hlavně jsou tam otravný nepřeskočitelný dialogy, ale jinak se to hraje kupodivu dobře. Ovládání slušný, grafika hezká a hudba taky, leveldesign se mi taky líbí a určitě je to zatím nejlepší Gorluth. Zase to má ale to podivný ovládání, který člověka nechá hrát hru od jakéhokoliv levelu aniž by předtím hrál ty předchozí. Patrick takhle řeší nedokonalost Backbone, to chápu, ale je to prostě divný.

        BTW hrál jsem zatím jen 020 verzi, disk obshahuje i 030 s větším herním oknem.

        Lemon záznam s pár screenshoty zde: https://www.lemonamiga.com/games/details.php?id=4305
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Heroes of Gorluth

          Tak jsem na tom slušně ulít a sakra - je to DOBRÝ!!! 030 verze s větším herním oknem na B1230 jede pěkně a já se od toho nemůžu odtrhnout.
          Naposledy upravil Predseda; 05.12.2018, 23:59:57.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Heroes of Gorluth

            Hra mi tuhla pod WinUAE a tuhne mi na i na real Amize. Jsem zjistil, že to vždy vytuhne při stisku 2. tlačítka joysticku. Používám OS 3.5, kde je lowlevel.library pro CD32 ovladač. Když knihovnu vyřadím, tak mi hra napíše, že tu knihovnu nemůže otevřít. Musel jsem to vyřešit tak, že jsem si pod WinAUE nadefinoval tlačítko CD32 joypadu, které ve hře funguje jako PAUSE. Takže hra netuhne, jen se náhodně pauzuje. Sakra, to by se snad stávat nemělo. Jinak ta hra je dost průměrná. Přiznám se, že Coco Banana mě bavilo více.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: Heroes of Gorluth

              Čoveče, mně to na 3.1 s CD32 padem funguje naprosto korektně na první dobrou, to je zvláštní.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                O: Heroes of Gorluth

                Ale já nepoužívám CD32 joypad, ten je hrozně neergonomický. Hraji se svým joypadem, který má jen Fire1 a Fire2.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  O: Heroes of Gorluth

                  No já mám honeybee, ale to by mělo být fuk.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X