Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Denny T

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Denny T

    Už jsem tady naspamoval dost, tak se taky představím.

    Je mi čtyřicet a jsem podobně jeblej, jako většina ostatních zde na Mortalu. Jsem z chudý rodiny a tímto se omlouvám mé, dnes již nežijící mamce za to škemrání. Nedokázala mi jí koupit, i když se snažila. Stejně mi ale dokázala koupit Famicon. Byla to ta nejbožejší máma.

    Měl jsem ale to štěstí, že otec mýho kamaráda dělal v místní kolbence a uzmul tam 286ku (později 386). Dnes v té samé dělám zkušebního technika a seřizovače leteckých přístrojů (dolu dám foto, kde je letoun Korean Fighter KFX, do kterého vyvíjíme přídavný regulátor paliva---je to Jižní Korea, né ta zlá ju?).

    V tý době jsme mastili vše co šlo a mnou vlastněný slovníček(aj-cz) dopadl tak, že se již nedal abecedně poskládat. Díky tomu mi dnes není angličtina na obtíž. Jeli jsme i Ábíčka a dokonce měli i klub Rychlých šípů. Z tý doby je můj nejsilnější zážitek Alone In The Dark a Elvira II-Jaws Of The Cerberus. O Kyrandii nemluvě.

    V podvědomí jsem ale věděl, že je tu ONA a má něco víc. Ty vole, jak byla ta čůza nedosažitelná. Někdo někde napsal (možná to byl Dave), že AMIGA MÁ DUŠI a mél kurva pravdu. Ten počítač si umí majitele koupit. Mě se sen splnil až v mých 40ti. Já vím....byly tu jiný závislosti. Sex, drogy a rakenróóól.

    První osobní dotyk byl u spolužáka z Větřní a byla to šestikoule. Vy ten orgasmus určitě znáte. Zvuk tý mechaniky, kláves, to céčko,který je stejně hezčí, než to neboze ubohý vokno. Přál jsem si tehdy být s ní sám. Ten počítač duši má. A sakra hezkou.

    Po letech jsem si snad po druhé v životě dupnul a mám jí. Přítelkyně ví, že je zle a žárlí. Neumím o ní mluvit jinak, než v superlativech. Vejrá na mě a já vím, že mi nerozumí. Stejně se ale vyzvracím. Miluju je obě dvě. Tu mojí kočku ve čtvrtém měsíci samozřejmě víc a nadevše.

    Ten pocit, že jí mám byl nepopsatelnej a opravdu se dostavila ta extáze. Leta jsem jí nezažil a tady se dostavila.

    Jinak: jsem mechanik elektronických zařízení s nástavbou CNC opravář. Dlouho jsem ty stroje programoval, ale v letectví jsem spokojenější.
    Teď to foto:

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: KFX.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 27,6 KB
ID: 113686
    AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

    #2
    O: Denny T

    Bože, to je tak krásně napsané . Vítej a sláva Amize!

    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Denny T

      Tak Tě tady mezi námi postiženými vítám jako jeden z nejstarších ne-li zcela nej....
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #4
        O: Denny T

        Toz vitaj!

        Ty vole nezastreli te zes vyzradil prumyslove tajemstvi?

        Komentovat


          #5
          O: Denny T

          DaMi, to musí být jedno z nejstrašidelnějších videí, co jsem kdy viděl!
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Denny T

            Kouknul jsem až teď, a musím říct že Předseda má o5 pravdu.
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              O: Denny T

              Tohle je prej odveta jeho ex za to, že kdysi zveřejnil fotky jejích stehen v amiga klubu (nejvíc se jí prý dotklo to, že si do zmíněných aktů někdo zabalil rohlík se salámem).
              Tehdy netušil, že jednou přijde internet, sociální sítě a publikování idiotských videí na sociálních sítích.

              Krátce po vendetě se umělec ve věku nedožitých 76 let sebekriticky oběsil na šňůře od milovaného SV-127.

              Čest jeho památce



              Už nikdy nebude zpívat
              Naposledy upravil kunilingus; 21.12.2018, 20:22:13.
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #8
                O: Denny T

                Díky za moc hezký reakce a přivítání.

                Dedy: klobouk dolů. Tohle je věrnost v ryzí podobě. Vážně smekám.

                k0x: neboj. Tohle není náš projekt. Horší, kdybych sem hodil tu pumpu. Jinak pomáhá při startu a umí zastoupit hlavní regulátor paliva.

                DaMi: dík za reakci a to video mi chybělo do skládačky. Už jsem viděl fakt všechno.

                Ostatní zdravím....jste fajn parta.

                p.s.: jsem nově nastěhovanej a Amiga už je na svým místě. Ještě jí nastrojím a pošlu fotku.
                AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X