Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Coco Banana

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Coco Banana

    Nemám rád infantilní hry, ale nějak jsem se nalomil Předsedou a hru zakoupil. Jedná se o arkádu, kde ovládáte dráčka, který musí zachránit svou milovanou dračici. Zajímavostí je, že hra běží jak na ECS, tak na AGA. I když je udělána v AMOSu, tak využívá AGA dual playfield (16+16 barev). Na ECS je místo druhého pole jen barevný přechod. První jsem si říkal, že je to hrozná kravina, ale není to tak špatné. Engine to má určitě lepší než předchozí počin Dream of Rowan, ale chybky se stále najdou. Irituje mě, že se někdy nepřátele objeví na místě, kde zrovna stojím. Hra má 5 světů po 20 levelech.V 19. levelu vás čeká boss. Poslední level je bonusový a abyste se do něj dostali, musíte poskládat slovo EXTEND z písmen, které najdete v předchozích levelech. Hra stojí 9,9 EUR digitálně a 19,9 EUR fyzická edice na CD. Nakonec těch peněz nelituji, užil jsem si alespoň Vánoce s Amigou .

    Info o hře zde:
    Coco Banana. 398 To se mi líbí. A new Amiga Game in Development , Made in Amos Professional.


    Vánoční demo zde:
    https://drive.google.com/open?id=1ou...c07h0jLKOdVaqJ

    Video ze hry zde:
    I love Amiga

    #2
    O: Coco Banana

    ...a máš tam i tlamy sponzorů
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      O: Coco Banana

      Já vím, Tebe jsem poznal hned, jen Předseda je maskovaný za brýlemi .
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Coco Banana

        Má to takovou pikantní dohru. Amiten hru oznámil na EAB, ale jak už to tak bývá (i tady na fóru), okamžitě se našli chytráci, kteří začali píčovat. V tomhle případě jim vadilo, že hra není v něčem jiném než AMOS a pak taky cena. No a nejvíc píčující byl bohužel jeden z globálních moderátorů EAB, který by měl už z principu své funkce být nestranný. Skončilo to tak, že vlákno zamknul a Amitenovi dal ban.

        Já tomu říkám pro dobrotu na žebrotu a danému moderátorovi jsem poslal protestní nótu, přestože ho mám dlouhodobě ve friends.

        Ke hře samotné . já si myslím, že na AMOS je to pěkná práce, engine od minulého dema prošel dobrou optimalizací a na A1200 s Fastkou to při plných detailech pracuje krásně. Je to bohužel hopsačka bez nějakého výraznějšího nápadu, což mě docela mrzí. Ale koupil podporoval jsem to od začátku, s výsledkem jsem spokojený a makonec jsem si to koupil v krabičce.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Coco Banana

          Amiten se naštval a zrušil celý projekt včetně FB stránky. Ta hra měla lepší engine díky programátoru z Venezuely - Luisu Fernandezovi. Na eab něco o tom napsal. Bohužel se zjistilo, že grafika dráčka ji ripnutá z komerční hry Capcomu.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: Coco Banana

            Tak to je zajímavé, protože předtím tvrdil, že je to z nějaké free sprite banky.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Coco Banana

              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              Má to takovou pikantní dohru. Amiten hru oznámil na EAB, ale jak už to tak bývá (i tady na fóru), okamžitě se našli chytráci, kteří začali píčovat. V tomhle případě jim vadilo, že hra není v něčem jiném než AMOS a pak taky cena. No a nejvíc píčující byl bohužel jeden z globálních moderátorů EAB, který by měl už z principu své funkce být nestranný. Skončilo to tak, že vlákno zamknul a Amitenovi dal ban.
              Nesledoval jsem to cele, ale alespon ze zacatku skutecne DamienD poznamenal, ze digitalni verze hry je podstate drazsi nez podobne (nebo lepsi) komercni projekty ktere jdou poridit uz kolem 3 EUR. Ze je to v AMOSu asi nebyl primarne problem. A take netusim, proc by mel byt moderator nestranny, je to take jen clovek. A ano, myslim si, ze mel v tomto pripade pravdu

              No a pak uz se to rozjelo ve velkem, vykradena grafika, Amiten taky nepotrebuje moc aby se nastval...

              Podle meho nazoru, kdyz nekdo prodava hru za celkem velke penize, musi byt pripraven na moznou kritiku. Kdyz je to free, tak by se dalo aplikovat zname "darovanemu koni na zuby nekoukej" ale tohle neni ten pripad.

              Komentovat


                #8
                O: Coco Banana

                To určitě jo, s tou grafikou je to přes čáru a skončilo to naprostou blamáží. Amiten chytá na první našlápnutí, to je o něm známé. Ale moderátor by se měl snažit sporům předcházet, případně je urovnávat, a ne rozdmýchávat. Když si nedokáže udržet odstup, nemá dělat moderátora. DamienD je podobná povaha jako Akira.

                S tou cenou - já si nemyslím, že by to bylo moc drahé (pokud by se pak neukázalo, že to není legální), spíš si myslím že ostatní jsou moc levné
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  O: Coco Banana

                  Tak cena je to do čeho nemá nikdo co mluvit. Může si programovat co chce a prodávat za kolik chce a buď to lidi koupí nebo ne. Mě se hra líbí a je mi jedno jestli je v AMOSu

                  Komentovat


                    #10
                    O: Coco Banana

                    Ta hra ujde, připomíná mi trochu pomalejší a trochu komplikovanější gianu sisters

                    Spíš mě opět fascinuje komunita, hádky, sračky, nulová tolerance, nulovej nadhled, standard
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #11
                      O: Coco Banana

                      na brčko jak dělaný...
                      Panda Libor

                      Komentovat


                        #12
                        O: Coco Banana

                        Vyšla Coco Banana v2.0, která je zdarma ke stažení na webu http://www.amiten.es, stačí se zaregistrovat. Škoda, že sprajty zůstaly stejné (převzaté z jiných her).
                        I love Amiga

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X