Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

sleva Amiga Forever

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    sleva Amiga Forever

    Ja vlastne nevim k cemu to presne je:

    Groupees is a digital bundle marketplace for software, games, music, elearning, and any type of downloadable assets — benefiting climate change charities.

    #2
    O: sleva Amiga Forever

    Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
    Ja vlastne nevim k cemu to presne je:

    https://groupees.com/remutexx5
    Remute je hudebnik, a to je jeho techno album a jako bonus dostanes digitalni verzi dvou her ve verzi pro PC a Amiga Forever 7 PLUS Edition, protože...

    Komentovat


      #3
      O: sleva Amiga Forever

      To chapu, pisu to hlavne kvuli tomu Amiga Forever a sice vim co to je, ale asi to na nic nepotrebuji. Nebo je v tom neco fakt zajimaveho?

      Komentovat


        #4
        O: sleva Amiga Forever

        Ta sleva se vztahuje i na novou verzi Amiga Forever (verze8 ), která vyšla na Nový rok. Za $5 mi to přijde dobrá cena. Pokud bych něměl koupenou lifetime licenci, tak bych to pořídil.
        @Dóďa: Amiga Forever je balík vhodný pro lidi, kteří nechtějí/neumí nic složitě instalovat, není potřeba nic vědět o WinUAE a jeho nastavování, je to vlastně taková vrstva nad WinUAE, aniž bys do WinUAE potřeboval vstupovat. Je to výborná věc pro lidi, kteří si chtějí rychle něco zahrát. Cloanto vydává pravidelně aktualizace, Amiga Forever se aktualizuje na dvě kliknutí myši. A může to v pohodě běžet vedle klasického WinUAE, což je můj případ. Mně se to líbí a používám to.
        Cloanto asi navyšuje jmění na právní bitvu s Hyperionem. Podpořte obě firmy, ať si pak dají pořádně do čumáků
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          O: sleva Amiga Forever

          Ja jsem si to tedy za tech $5 koupil, tak uvidim.

          Komentovat


            #6
            O: sleva Amiga Forever

            Podle mě by si to měl koupit každý, kdo používá WinUAE, je to vlastně taková legalizace všech kickstartů.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              O: sleva Amiga Forever

              Vlastne to je presne ten duvod, proc jsem to koupil. Nicmene ta sleva uz neplati, tak to pro ostatni neni zajimave.

              Komentovat


                #8
                O: sleva Amiga Forever

                Jestli to spravne chapu, tak neco podobnyho ma na svych strankach hoborg, taky paradni vec a urcite i hromada prace

                Naposledy upravil kunilingus; 02.01.2019, 17:44:31.
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #9
                  O: sleva Amiga Forever

                  Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                  Ta sleva se vztahuje i na novou verzi Amiga Forever (verze8 ), která vyšla na Nový rok. Za $5 mi to přijde dobrá cena. Pokud bych něměl koupenou lifetime licenci, tak bych to pořídil.
                  tech 30 ecek u ze je po sleve? nebo kde presne je ta sleva?
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #10
                    O: sleva Amiga Forever

                    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                    Jestli to spravne chapu, tak neco podobnyho ma na svych strankach hoborg, taky paradni vec a urcite i hromada prace
                    Pravděpodobně ano, já jsem Hoborgovy balíčky ale nikdy nepoužíval, nedostal jsem se k tomu. Amiga Forever funguje tak, že "umí" mj. namapovat adf soubory a přímo je propojit s emulátorem. Jen uděláš dvojklik na adf soubor a hra se spustí. A hlavně v Amiga Forever jsou ofiko kickstarty, u Hoborga určitě nejsou. Jinak já vlastně nevím, jaký je rozdíl mezi např. Hoborgem a AmiKitem... Jinak koukám na stránky Hoborga a taky to už dlouho neaktualizoval, na webu píše, že mu to jede na WinUAE 3.4.0, což je verze stará více než rok.

                    Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                    tech 30 ecek u ze je po sleve? nebo kde presne je ta sleva?
                    Ta sleva je asi jen neveřejná a asi jen pro stávající uživatele Amiga Forever. Včera mi přišel e-mail od Cloanta, kde mě jako uživatele Amiga Forever informují, že vyšla nová verze Amiga Forever (verze8 ) a že na ni můžu spolu s C64 Forever (emulátor C64) upgradovat za 20€. Takže ofiko ta sleva není. BTW: Amiga Forever 8 vyšlo po 1,5 roce, verze 7 byla vydaná 23. 6. 2017.
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #11
                      O: sleva Amiga Forever

                      takze vlastne zadna sleva neni
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #12
                        O: sleva Amiga Forever

                        Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                        takze vlastne zadna sleva neni
                        Ne, sleva není, ale byla 31. prosince. Ale zase až tak jste o nic moc nepřišli
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          O: sleva Amiga Forever

                          @DaMi: Já jeho balíčky používal, když jsem měl potíže s konfigurací, ale hlavně, když jsem chtěl něco ukázat nějakýmu neamigistovi...
                          Na těch stránkách je naprosto boží, že je tam výběr největších pecek, k tomu obrázky, linuxové balíčky atd. Prostě práce jak na kostele, takže mu tímto posílám pusu
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #14
                            O: sleva Amiga Forever

                            uplně náhodou se mi dostal do ruky funkční link na Amiga Forever 8 New Year Edition.


                            staženo a funkční, pokud je to proti čemukoli zde, prosím admina o smazání a mě o nekamenování.

                            Naposledy upravil DaMi; 02.01.2019, 21:06:29. Důvod: Smazaný odkaz

                            Komentovat


                              #15
                              O: sleva Amiga Forever

                              Takhle fakt ne, Poisone, vůbec nechápu, jak tě to napadlo to uveřejnit. Podobně jako kdysi ten dokaz na OS 4.1. Už to prosím NIKDY nedělej.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X