Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Scart kabel k amize

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Scart kabel k amize

    Tak jsem ve sklepe objevil nerozbaleny scart kabel k amize. V pytliku je stitek:
    AMIGA <> 1084 2080 PAL (VDE/BSI/AU).
    Tak jsem si myslel, ze to pripojim k bedne a budu mit o neco lepsi obraz nez prez kompozit, ale vidim jen bilou obrazovku (boot do WB). Ze by kabel zvladal jen nejaky rozliseni, netusite?

    #2
    podivej se jestli na scartu je zapojeny pin 16
    ten je ridici pro prepinani rgb/kompozit
    pokud na nem nic neni (ma byt 5v tusim) tak to prelnula tv do kompozitu - no a ten na rgb portu amigy pro zmenu zas neni vyveden
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      pin 16 zapojenej neni..
      a to jsem mel takovou radost, ze ten kabel nebudu muset shanet.
      ale kdyz se to vezme z druhy stranky, von ten kabel byl stejne strasne kratkej..

      Komentovat


        #4
        SCART

        Code:
        http://pavouk.comp.cz/hw/rgbscart.html
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat


          #5
          supr, to by se mi mohlo povest spachat. dik

          Komentovat


            #6
            me to treba bez toho fastblankingu nejede
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              Taky bych si rád spáchal kabel RGB video > Scart, ale nějak se mi nedaří nikde sehnat 23 PIN D-SUB FEMALE. Poraďte mi někdo, kde bych ho sehnal pls :roll:
              Anebo.. nejde nějak využít TV modulator A520?
              Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je glover
                Taky bych si rád spáchal kabel RGB video > Scart, ale nějak se mi nedaří nikde sehnat 23 PIN D-SUB FEMALE. Poraďte mi někdo, kde bych ho sehnal pls :roll:
                Anebo.. nejde nějak využít TV modulator A520?
                Sakra, když jsem si zadal do googlu "23 PIN D-SUB FEMALE", tak mi vypadly obrázky všech možných konektorů - dokonce i kulatýho pětikolíku Ale myslel jsi tohle, že jo? Asi žádná sranda sehnat.
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  jj, to schéma už mám od pondělka, ale ten 23 pin pořád ne A do googlu koukám tak dlouho, že těch "o" tam vidím nejmíň deset
                  Dokonce jsem někde našel 25 pin, že bych ho v nejhoším případě trochu ubral pilníkem..
                  Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                  Komentovat


                    #10
                    Řekl bych, že to koupit ani nejde a že to byl další z commodorovských posraných nestandardních konektorů :evil:
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #11
                      No ja to pred hodne lety kupoval v kamennem obchode GMElektonic, ale na eshopu maji jen Cannon 23 vidlici, coz je tusim samec

                      Treba by to byli schopni objednat.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        da se to bezne koupit v anglii panove

                        ale pocitam ze cesky skudlil proste vezme pilnik a ubere 25pin
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          Sakra, chlapi, serte na řezání a jiný brutality a koukněte radši sem - http://obchod.nedis.cz/signys/signys...00002000118583
                          ...máte to u nosu

                          Komentovat


                            #14
                            Sakra, a jaktože se mi to nepovedlo vygůglit???
                            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                            Komentovat


                              #15
                              To není možný, buď jsem slepej, nebo nevidím, nebo už to smázli
                              No.. pro jistou si nechám pilník a pilku v pohotovosti
                              Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X