Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Tales of Gorluth III

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Tales of Gorluth III

    Tak to vypada, ze se letos dockame tretiho pokracovani sagy Tales of Gorluth (nepocitam-li jeden off-spin)
    Hra bude vyzadovat nejmene 68020 a 2MB CHIP RAM nebo CD32

    #2
    O: Tales of Gorluth III

    To je blbá zpráva, budu muset objednat originálku a to jsem ještě nehrál 2. díl .
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Tales of Gorluth III

      prvni hratelne demo

      Komentovat


        #4
        Gorluth III je na světě, můžete ho mít na CD za 29 Eur. Trošku rozpačitý jsem z jeho enginu - před rokem a půl byl T3 dokončen v Backbone a předělával se do Scorpionu (což je nebe a dudy). Viddi ovšem dneska sdělil, že verze na CD je ta backbonová a že scorpionovou vydá až digitálně. Tak nevím, co si o tom myslet...

        Heroes of Gorluth 3 for AmigaCD32 and indieGO! Retro Console - ARES Computer Shop
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Občas se počkat vyplatí, ne?
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #6
            Za situace, když neznám žádné souvislostí mi přijde, jako kdyby to chtěli prodat 2 krát. Majitelům CD verze by měla být digitální verze v tomhle případě poskytnuta zdarma.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              To si také myslím a už jsem na to vznesl dotaz.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                Tak jsem to trošku hrál a musím uznat, že je to nejlepší Gorluth. Krásná grafika, pěkné dialogy, ale kupodivu - a přesto že v backbone - dobře se to hraje! Dokonce i kolize jsou bez problémů. Na CD je kromě trojky i jednička a dvojka a to každá ve dvou verzích: pro 020 a 030+. Ta lepší má herní okno přes celou obrazovku. Hudba jako tradičně skvělá.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9

                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Tak jsem to trošku hrál a musím uznat, že je to nejlepší Gorluth. Krásná grafika, pěkné dialogy, ale kupodivu - a přesto že v backbone - dobře se to hraje! Dokonce i kolize jsou bez problémů. Na CD je kromě trojky i jednička a dvojka a to každá ve dvou verzích: pro 020 a 030+. Ta lepší má herní okno přes celou obrazovku. Hudba jako tradičně skvělá.
                  No musím přiznat, že po trilogii Gorluth pošilhávám už delší dobu, pokud by teda byla schopná pošta doručit to v provozuschopném stavu, tak třeba klidně i tu krabicovku s předchozíma dvěma dílama, nicméně asi počkám na tu digitálku. Když jsem se totiž díval na longplaye z hraní 1. a 2. dílu, strašně mi tam vadil font, připadal mi dost špatně čitelný a bolely mě z něho oči, což je u hry s tolika texty pro mě konečná Dle obrázků má trojka konečně pěkně čitelný text...

                  Komentovat


                    #10
                    Jj a taky na tom posledním CD je první a druhý díl upgradovaný na v1.2. V čem ten upgrade spočívá nevím, ale až budu mít čas, kouknu na ty fonty.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Já si pořád říkám že to neznám a já mám koupeno Heroes Of Gorluth
                      Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                      Komentovat


                        #12
                        Zkouším ToG3 na TerribleFire 1260 a hra se zasekává. Prostě zamrzne, jenom dál hraje hudba. Může to někdo potvrdit? Hraju anglickou verzi pro 030 procesor. V emulaci to jede bez chybičky (konfigurace A1200 s fast ram).
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Tak tady je moje zkušenost, první level jsem v pohodě bez záseku dojel na konfiguraci A1200, B1260, OS3.5. Druhý level jsem hrál 2x ve WinUAE 1230 a tam mi 2x vytuhl. Taky hraji anglickou verzi pro 030.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            Tak jsem to dohrál, má to 8 levelů. Naštěstí je děj lineární, i když zmatený. Trošku jsem se už v tom ztrácel a myslím, že to není mou mizernou angličtinou, ale halucinogenním dějem hry. Ty levely jsou kratičké, ale občas mi trvalo přijít na nějaké řešení, abych se dostal dále. Nejvíc mi dala zabrat pavoučí královna. Hrál jsem to vlastně kvůli Predsedovi. Polovinu jsem uhrál na real Amize a druhou ve WinUAE. Na A1260 mi to nepadlo ani jednou, Ve WinUAE někdy jo. Byla tam hláška o ilegální instrukci tuším. Zjistil jsem, že se mi občas hra zapuazovala. Jako pauza funguje druhé tlačítko joysticku nebo klávesa P. Jelikož jsem to chtěl mít rychle za sebou, ke konci už jsem používal cheat, který doplňuje energii. Je napsaný na originál CD. Doufám, že Viddi nevydá další díl. Originál 3 CD plus 1 arkádová hra na CD mi stačí. Za mě 5/10 a už si to v životě nezahraji. A to bych měl ještě dohrát 2.díl a tu arkádovou hru Heroes of Gorluth. Ale na to se vrhnu jen, kdyby mě zase Předseda nakazil .
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              Takže to nevytuhne, ale pauzne se. Skvělý poznatek, vyzkouším, díky.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X