Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

    Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
    Ja si naopak myslim, ze by z toho z fleku mohla byt prednaska "Slepa cesta vyvoje aneb jak na to NE"
    Definuj 2 věci:
    -slepá cesta vývoje
    -jak na to NE

    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #32
      O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

      Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
      Ses teda pekna svine......

      ......sem to chtel napsat prvni
      Buď rád, že si tak neučinil
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #33
        O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

        Autorem citovaného textu je krtek11 Přejít na původní příspěvek
        To chce ještě nějaký čas,ale bude to ještě trvat,než to bude v cajku,ale i tak držím palce...
        Díky, lépe pomalu a jistě než vůbec a zadupávat do země. To je základní konfigurace "jak na to NE" v rámci sebe sama )
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #34
          O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
          Ona ta RESETkání beztak fungují jako seriál o tom kam se Lisiak posouvá ve svém programování. Proto vynechat letošní díl by bylo zklamáním, nemám pravdu?
          Zatím si PGho skladbu naposlouchávám na reální Amize. Z úkolů z minulosti budu časově posouvat vibrato sóla, Kick bass dám hlasitostí nahoru, sólo taky zvednu tak o 15 procent. Pak začnu dělat na dalších patternech.

          ExiE nám tady určitě rád vysype z rukávu tak 20 lidí, kteří začali s programováním v assembleru před 3 lety, nebo i před kratší dobou, začali si programovat svoji vlastní hudební rutinu a mají hotovo. ExiE 20 lidí na celý svět dáš úplně bez problému dle tvé mluvy
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #35
            O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

            lišáku souhlas, průměrnej běloch by to měl dát do tří dnů i s assemblerem a cestou pro manuál, opice s banánem v ruce maximálně do týdne, protože jí v jedný ruce překáží banán
            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

            Komentovat


              #36
              O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

              Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
              lišáku souhlas, průměrnej běloch by to měl dát do tří dnů i s assemblerem a cestou pro manuál, opice s banánem v ruce maximálně do týdne, protože jí v jedný ruce překáží banán
              Už jsem toho četl hodně,ale tohle mě fakt dostalo..!!!
              Aspon trochu respektu..tady,ani mě to nějak nedá..
              Naposledy upravil krtek11; 05.04.2019, 18:11:12.
              Amiga je nejlepší...

              Komentovat


                #37
                O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                lišáku souhlas, průměrnej běloch by to měl dát do tří dnů i s assemblerem a cestou pro manuál, opice s banánem v ruce maximálně do týdne, protože jí v jedný ruce překáží banán
                A z toho plyne, že lisiak je nadprůměrný běloch (tedy doufám, že stále jsi takový, jakého si tě pamatuju, lisiaku. Přeci jen u assembleru člověk toho pigmentu moc neposbírá).
                Já za šest let nedal ani python, takže ta opice mi tam nějak nesedí... jsem přece 98% šimpanz, tak kde se stala chyba?

                Komentovat


                  #38
                  O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                  Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                  ......Já za šest let nedal ani python, takže ta opice mi tam nějak nesedí... jsem přece 98% šimpanz, tak kde se stala chyba?
                  Asi Ti chybí ten banán
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #39
                    O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                    Nechtějte po mně, abych na akci koupil banány ;o)

                    BTW rád bych na akci sesíťoval co největší počet Amig, ideálně tak 16 a dal Quake1. Minule se nám povedlo sesíťoval "jen" 4. Takže Vampírový Amigy a síťovky s sebou! ;o)
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #40
                      O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                      Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                      Asi Ti chybí ten banán
                      Když jsem se naposled díval, tak tan pořád ještě byl. Jen ho furt nežmoulám v ruce, jak ta kunilingova opice...

                      Komentovat


                        #41
                        O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                        A z toho plyne, že lisiak je nadprůměrný běloch (tedy doufám, že stále jsi takový, jakého si tě pamatuju, lisiaku. Přeci jen u assembleru člověk toho pigmentu moc neposbírá).
                        Já za šest let nedal ani python, takže ta opice mi tam nějak nesedí... jsem přece 98% šimpanz, tak kde se stala chyba?
                        Jsem stejny,jen jak starnu,beru veci vice s nadhledem
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #42
                          O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                          Ach bože, vy Dárwinovci. To je zase debata...

                          Komentovat


                            #43
                            O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                            Tak se mi v práci podařilo prohodit pohotovost, takže mám celý víkend vyhrazen na vás klucíííí.
                            A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                            A600 HD,
                            2MB Chip, Fúria EC020 inside

                            Komentovat


                              #44
                              O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                              Pro ty, co ještě neviděli pozvánku, grapnul jsem vám ČESKOU verzi...



                              Akorát je divný, že originální video je sice 320x240, ale velmi kvalitní, ovšem po nahrátí na Youtube se kvalita strašně zhorší. Pokud byste to uměli dát na YT v nějaké lepší kvalitě, budu rád.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #45
                                O: RESETkání 2019 (17. - 19.5.)

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                Pro ty, co ještě neviděli pozvánku, grapnul jsem vám ČESKOU verzi...



                                Akorát je divný, že originální video je sice 320x240, ale velmi kvalitní, ovšem po nahrátí na Youtube se kvalita strašně zhorší. Pokud byste to uměli dát na YT v nějaké lepší kvalitě, budu rád.
                                podle me nejjenodussi by bylo to pustit ve winAUE fullscreen ve vysokem rozliseni se spravnym filtrem a zachytit tohle...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X