Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaOS 4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AmigaOS 4

    Máte někdo doma už naistalovanej OS 4 ? Rád bych to viděl v akci, třeba kdyby někdo jel na nějakej sraz.
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    #2
    Vím jen o jednom kdo má AmigaOne atudíž snad i OS4 a to je Morka, kterému patří amiga.sk.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      druhej je kvinkunx zde na foru, prazak tusim.

      poradaji i nejaky dychanky, takze tam urcite nebude problem se vetrit aby sis to moh osahat nazivo
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Chain
        poradaji i nejaky dychanky, takze tam urcite nebude problem se vetrit aby sis to moh osahat nazivo
        Tak to já bych rád taky, tak až bude dýchánek, dejte vědět... Ne, vážně, OS4 jsem naživo nikdy neviděl, ale už jsem se něco naslintal nad screenshoty z něj...
        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

        Komentovat


          #5
          ja to neorganizuju, napis kvinovi SZ a domluvte si to.
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            safra, ona se AmigaOne i prodávala? Já vždy viděl jen ukázky polotovaru, který snad už brzy bude hotov a furt nikde nic a jestli se nepletu tak ani ted nikde nic není (pravda Amikit prodává na AO nějaký PC HW, ale samotné boardy jsem nikde v akci neviděl, to jako vyrobili 10 kusů a pak adiee nebo jak to vlastně je?)
            Hele Morka hod sem pár fotek toho zázraku at víme vo co go.
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #7
              Včera jsem akorát zprovoznil A1 po opravě, ještě potřebuju uříznout kus deklu z větráku na grafárně, protože je tak velkej, že to nejde dozastrčit přes přilehlej PCI slot.

              Pak bude následovat výměna OS4 beta update 4 za finál a potom není problém vzít Amču na nějakou párty, bude-li mě mít kdo odvézt, nebo uspořádat matiné doma v Kobylisích (Praha 8, pro mimoMatičkové).

              Kvin

              Komentovat


                #8
                Apropó, třetím vlastníkem je kamarád z Brna, na Nyxu jako Skim. Jestli jí má zprovozněnou, netuším, checknu ho.

                Komentovat


                  #9
                  No jako AOne party beru, to se už dlouho nedělo .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    ne treti, ale druhej, morka uz ji prodal
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                      ne treti, ale druhej, morka uz ji prodal
                      Morko, proč?

                      Komentovat


                        #12
                        Finance, rodina, zařizování bytu.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Ach tak...

                          Kdo jí nakonec koupil? Někdo za kopečkama?

                          Komentovat


                            #14
                            naky anglican, takze dokonce za kanalem
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Njn, tak jsme v ČR ještě pořád dva!

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X