Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

    Ahoj chlapi, nevím kam zařadit tento příspěvek, mám problémy se spouštěním WHDload her s Apollem 1240.
    Vyzkoušel jsem hodně možností, změna verze WHD (1.7, 1.8, registrované, neregistrované) různé knihovny pro 040, různé parametry (NOCACHE a podobně) a taky různé kombinace systémů a CF karet.
    Vždy se dostanu přes úvodní WHD obrazovku a pak jen černo . . . některé hry jedou, ale většinou ne.
    Jinak hry instalované klasicky a programy fungují bez problému.
    Dostal jsem radu ohledně změny WHD kickstarts, to jediné jsem ještě nezkoušel změnit, mám jedinou sadu staženou z netu:

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: WHDkicks.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 60,9 KB
ID: 113701

    můžete někdo poskytnout svoje Kiskstarts nebo poradit, kde natáhnout??
    Samozřejmě budu rád za každou další radu, co bych mohl vyzkoušet.
    CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

    #2
    O: WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

    Já se domnívám, že whdload hry obecně na 040/060 cpu moc nejedou. Vím že to nechceš moc slyšet, ale na hraní her bych končil u 030.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

      Ještě doplním, že se mi na 040/060 osvědčilo spouštění přes dos (a bez startup sekvence).
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        O: WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

        Kickstartama to nejspis nebude, pokud mas tedy obrazy originalnich kickstartu, ne nejake napatchovane hruzy. K nalezeni na webu jsou vsude mozne. Ja mam myslim jen dva a zadne dalsi to nechce.

        Obvykle pomohou prave parametry WHDloadu Nocache, Novbrmove a Noautove.

        Co tam mas za Workbench? Na WHD se hodi co mozna nejmene upraveny system, pokud mozno uplne holy, pripadne nabootovat bez SS, jak pise Dami.

        Taky WHD nerado funguje se spustenym TCP stackem, pokud nemas opravdu net, protoze si tusim kontroluje aktualizace slave jednotlivych balicku, nebo tak neco.

        Komentovat


          #5
          O: WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

          s Blizzardem 1230/mk4 50Mhz osazenou 64MB RAM nemám problém spustit jakoukoli WHD hru, proto jsem si ho nechal v záloze a kdyžtak budu mít druhou A1200 jen na WHD. Rád bych to ale zkusil rozchodit na 040, tak zjištuju další možnosti.
          Taky mě napadlo přes ABS měnit mezi 040 a 030 na jedné amize, ale to bych musel vždy měnit kartu.
          CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

          Komentovat


            #6
            O: WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

            Zkoušel jsem WB 3.1, OS 3.9 ( na tom běželo asi nejvíc her) a potom ClassicWB
            Ještě si skusím pohrát s parametry u WHD
            CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

            Komentovat


              #7
              O: WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

              Už jsem Ti radil na FB, napiš konkrétné hru, co Ti nejede. Já používám jen 3 parametry pro WHDLoad - Nocache, Novbrmove a Noautovec a jede mi vše na 060, která je víc problémová než 040.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                O: WHD kickstarts funkční s Apollo 1240

                Autorem citovaného textu je vvasha Přejít na původní příspěvek
                Ahoj chlapi, nevím kam zařadit tento příspěvek, mám problémy se spouštěním WHDload her s Apollem 1240.
                Vyzkoušel jsem hodně možností, změna verze WHD (1.7, 1.8, registrované, neregistrované) různé knihovny pro 040, různé parametry (NOCACHE a podobně) a taky různé kombinace systémů a CF karet.
                Vždy se dostanu přes úvodní WHD obrazovku a pak jen černo . . . některé hry jedou, ale většinou ne.
                Jinak hry instalované klasicky a programy fungují bez problému.
                Dostal jsem radu ohledně změny WHD kickstarts, to jediné jsem ještě nezkoušel změnit, mám jedinou sadu staženou z netu:

                [ATTACH=CONFIG]9052[/ATTACH]

                můžete někdo poskytnout svoje Kiskstarts nebo poradit, kde natáhnout??
                Samozřejmě budu rád za každou další radu, co bych mohl vyzkoušet.
                Jo, přesně takový dlouhý soupis jak účtenka z Kauflandu sem tam měl taky. Zbav se ho, je uplně na hov... prd.

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X